Mapa stránky Preskočiť navigáciu k obsahu
Internetová žiacka knižka Jedálny lístok

2016

Vianočná hala -Banská Bystrica  1.12.2016                                                                                                                     

150m prípravka chlapci  - 6. miesto   Martin Siman  23,3                                                                                              

600m prípravka chlapci -  4.miesto    Martin Siman   02:05,3

300m prípravka dievčatá - 2.miesto  Lucka Ďurišková  52,8

600m prípravka dievčatá - 6.miesto  Tamarka Molentová 02:17,3

skok do diaľky prípravka dievčatá - 5.miesto Lucia Ďurišková  380 cm

guľa ( 3 kg)  mladšie žiačy 4. miesto Nina Vavreková  7,09 m

150 m starší žiaci 3.miesto Roman Krokavec 19,3

skok do diaľky starší žiaci Roman Krokavec 1.miesto 550 cm

300m staršie žiačky 6.miesto Adriana Tóthová  50,0 

 

2017

halová sezóna

Majstrovstvá kraja - prípravka chlapci  (hala)

beh na 600 m 4.miesto  Tomáš Galovič 2:19,36

Majstrovstvá kraja - mladší žiaci (hala)

6.miesto skok do výšky  Robert Biž 120 cm

6.miesto beh na 600 m Robert Biž  2:09,91

Majstrovstvá kraja - mladšie žiačky ( hala)

6.miesto beh na 600m  Lucka Ďurišková  2:12

8.miesto beh na 600 m Tamarka Molentová  2:14

5.miesto vrh guľou Nina Vavreková 712 cm

Majstrovstvá kraja - starší žiaci (hala)

1.miesto Roman Krokavec 60m  7,53

1.miesto Roman Krokavec skok do diaľky  567 cm

Majstrovstvá Slovenska - starší žiaci (hala)

1.miesto Roman Krokavec skok do diaľky  570 cm

2.miesto Roman Krokavec 60m  7,27

 

----------------------------------------------------------------------------

dráha

Majstrovstvá kraja - starší žiaci ( dráha )

1.miesto Roman Krokavec skok do diaľky  623 cm

2.miesto Roman Krokavec 60m  7,37

2.miesto Nina Natália Vavreková  guľa 9,08 m

3.miesto Nina Natália Vavreková disk 18,28 m

Hľadáme nových olympionikov 

1.miesto  Lucka Ďurišková  60 m -  8,7 s

4.miesto Kornélia Chlebušová 60 m - 9,5 s

Detská P - T  - - postup do celoslovenkého finále v Šamoríne

1.miesto - NIna  Natália Vavreková, Lucia Ďurišková, Tamara Molentová, Alexandra Štempelová, Martin Siman, Jakub Šturmankin, Miroslav Ferenc, Milan Smolko

Detská štafetová liga 4 x 60 m  - postup do celoslovenkého finále

1.miesto dievčatá  NIna  Natália Vavreková, Lucia Ďurišková, Tamara Molentová, Kornélia Chlebušová

1.miesto chlapci  Martin Siman, Jakub Šturmankin, Miroslav Ferenc, Milan Smolko