Časový a priestorový harmonogram vyučovania od 1.6. do 5.6.2020

27.05.2020

Vážení rodičia, milí žiaci, oznamujeme Vám časový a priestorový harmonogram vyučovania od 1.6 do 5.6.2020. Každý deň začíname postupne od 7.15 hod. do 7.40 hod. a končíme postupne od 15.45 hod. do 16.20 hod..

Informácie k vyučovaniu žiakov od 1. 6. 2020

25.05.2020

Vážení rodičia, postupne Vás budeme informovať o podrobnostiach k vyučovaniu žiakov od 1.6. 2020. V prípade zmien a doplnkov, budeme informácie AKTUALIZOVAŤ.

Vyhlásenie o bezinfekčnosti žiaka 1. - 5. ročníka - NOVÉ

21.05.2020

Vážení rodičia, pri nástupe žiaka 1.6.2020 na vyučovanie bude potrebné zákonným zástupcom predložiť vyplnené a podpísané Vyhlásenie o bezinfekčnosti žiaka.

Chystáme sa do školy

20.05.2020

Vážení rodičia, v súvislosti s prípravou na otvorenie škôl pre žiakov 1.- 5. ročníka od 1.6.2020, si Vás dovoľujeme požiadať o vyjadrenie Vášho záujmu o nástup Vášho dieťaťa opäť do školy

2. miesto - krajské kolo biologickej olympiády

17.05.2020

15. mája sa konalo dištančne Krajské kolo 54. ročníka biologickej olympiády kategórie C.

1.kolo - krajská súťaž v atletike žiactva.

07.05.2019

Atletická dráhová sezóna začala pre našich pretekárov prvým kolom súťaže družstiev. Preteky sa konali na atletickom štadióne v Košiciach a hoci sme aj zmokli, nevľúdne počasie sa vôbec neodrazilo na skvelých výkonoch našich športovcov.

Premiéru na tartane mali najmladší žiaci a žiačky - Dávid Mihál, Dávid Hlinka, Tobias Paleček, Ivanka Simanová, Tamarka Chlebušová, Stelka Levická, Laura Lamperová, Viki Kováčová, Peťa Hudecová, Danielka Hlinková, Hanka Bottová. Zaslúžia si veľkú pochvalu za finálové aj medailové umiestnenia v behu na 60m, v skoku do diaľky, v behu na 1000m aj v hode kriketkou. Skúsenosti budú zbierať počas ďalších troch kôl, ktoré sa budú konať až do konca septembra.
Staršie žiačky sú už ostrieľané pretekárky. Po vlaňajšom triumfe a zisku zlata v kategórii družstiev mladších žiačok dievčatá dorástli do kategórie starších žiačok.Pribudli nové, náročnejšie disciplíny - beh na 2000m, hod diskom, hod oštepom, chôdza na 3000m, prekážky na 100m. Ale dievčatá ukázali, že dva roky pretekania už majú za sebou a znovu sme excelovali vo viacerých disciplínach. Poďakovanie patrí Nele Chlebušovej, Lucii Ďuriškovej, Tamare Molentovej, Nine Vavrekovej, Zuzke Viestovej, Rebeke Rojákovej, Miške Hudecovej, Saške Hižnayovej, Saške Štempelovej, Zuzke Kiselovej, Martine Málikovej a Martine Raganovej a jediný starší žiak Marian Antal.