Mapa stránky Preskočiť navigáciu k obsahu
Internetová žiacka knižka Jedálny lístok

Novinky

A niečo na letné čítanie ... magic 7

06.07.2019

Všetkým naším priaznivcom - letné číslo nášho školského časopisu magic 7.

Naši najlepší v školskom roku 2018/2019

Naši najlepší v školskom roku 2018/2019

02.07.2019

Počas slávnostného ukončenia školského roku sme aj teraz udeľovali naše najvyššie ocenenia.

 Slávnostné ukončenie školského roka 2018/19

Slávnostné ukončenie školského roka 2018/19

01.07.2019

Po desiatich mesiacoch usilovnej práce nadišiel túžobne očakávaný posledný deň v škole.

Výlet 4.A triedy

Výlet 4.A triedy

28.06.2019

Veľmi pekný výlet v prírode si užili aj žiaci 4. A triedy so svojimi rodičmi a triednou učiteľkou.

 6.B na výlete – noc v Hvezdárni Rožňava

6.B na výlete – noc v Hvezdárni Rožňava

28.06.2019

Prišli sme, stanovali sme, drevo zbierali sme,opekali sme,

Všetky novinky

1.kolo - krajská súťaž v atletike žiactva.

07.05.2019

Atletická dráhová sezóna začala pre našich pretekárov prvým kolom súťaže družstiev. Preteky sa konali na atletickom štadióne v Košiciach a hoci sme aj zmokli, nevľúdne počasie sa vôbec neodrazilo na skvelých výkonoch našich športovcov.

Premiéru na tartane mali najmladší žiaci a žiačky - Dávid Mihál, Dávid Hlinka, Tobias Paleček, Ivanka Simanová, Tamarka Chlebušová, Stelka Levická, Laura Lamperová, Viki Kováčová, Peťa Hudecová, Danielka Hlinková, Hanka Bottová. Zaslúžia si veľkú pochvalu za finálové aj medailové umiestnenia v behu na 60m, v skoku do diaľky, v behu na 1000m aj v hode kriketkou. Skúsenosti budú zbierať počas ďalších troch kôl, ktoré sa budú konať až do konca septembra.
Staršie žiačky sú už ostrieľané pretekárky. Po vlaňajšom triumfe a zisku zlata v kategórii družstiev mladších žiačok dievčatá dorástli do kategórie starších žiačok.Pribudli nové, náročnejšie disciplíny - beh na 2000m, hod diskom, hod oštepom, chôdza na 3000m, prekážky na 100m. Ale dievčatá ukázali, že dva roky pretekania už majú za sebou a znovu sme excelovali vo viacerých disciplínach. Poďakovanie patrí Nele Chlebušovej, Lucii Ďuriškovej, Tamare Molentovej, Nine Vavrekovej, Zuzke Viestovej, Rebeke Rojákovej, Miške Hudecovej, Saške Hižnayovej, Saške Štempelovej, Zuzke Kiselovej, Martine Málikovej a Martine Raganovej a jediný starší žiak Marian Antal.