Naša stážistka Iris

18.06.2019

Už takmer mesiac môžete v priestoroch našej školy, ZŠ J.A Komenského, stretnúť drobné, usmievavé žieňa, ktoré by ste si mohli spokojne, nebyť jej exotického vzhľadu, pomýliť s našou žiačkou.

1. miesto v Majstrovstvách nášho mesta

18.06.2019

Centrum voľného času na Kollárovej ulici usporiadalo v spolupráci so ZŠ J. A. Komenského v Revúcej 3. ročník majstrovstiev mesta Revúca vo florbale mladších žiakov ZŠ.

Well done girls!

17.06.2019

Hanka Marta Holešová z 3.B a Danielka Ďurišková zo 7.B triedy nás v piatok 14. júna reprezentovali na celoslovenskom finále súťaže „Jazykový kvet 2019“ v prednese poézie a prózy v anglickom jazyku.

Blahoželáme našej športovkyni

17.06.2019

Blahoželáme našej žiačke Nine Natálii Vavrekovej, ktorá na tohoročnej P-T-S v Šamoríne v hode oštepom skončila na veľmi peknom 3. mieste.

Výlet na Muránsku planinu

16.06.2019

Žiaci druhého ročníka si užili prekrásny výlet an Muránsku planinu, spolu s našou stážistkou Iris.

1. miesto v okresnom kole v atletike žiakov a žiačok ZŠ - hurá na krajské kolo

18.05.2019

V piatok 17.5. sa na našich športoviskách konalo okresné kolo v atletike žiakov a žiačok ZŠ nášho okresu. A znovu sa nám darilo.

1. miesto - Zuzana Kiselová - vrh guľou

2. miesto - Nina Natália Vavreková - vrh guľou

2. miesto - Lukáš Uhlár - vrh guľou

1. miesto - Nina Natália Vavreková - hod loptičkou

1. miesto - Lucia Ďurišková - skok do diaľky

2. miesto - Kornélia Chlebušová - skok do diaľky

1. miesto - Dávid Škorňa - skok do diaľky

1. miesto - Lucia Ďurišková - beh na 60 m

2. miesto - Kornélia Chlebušová - beh na 60 m

2. miesto - Dávid Škorňa - beh na 60 m

1. miesto - Tamara Molentová - beh na 800 m

Úspechy jednotlivcov priniesli úspech celej našej výprave. Naše dievčatá obsadili 1. miesto, 1. miesto patrí aj našim chlapcom aj celej našej výprave. Čaká nás cesta na krajské majstrovstvá 23.5. v Banskej Bystrici. Blahoželáme našim reprezentantom a držme im palce na krajskom kole.