Záložka do knihy spája školy

27.11.2020

Radosť z čítania ukrytá vo veršoch básní alebo v próze.

Ministerstvo tvorí databázu 1 000 video hodín pre školy a žiakov

25.11.2020

Počas zatvorenia škôl Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR spúšťa projekt, ktorý pomôže učiteľom a žiakom zvládnuť vzdelávanie dištančnou formou.

Robot Photon v službách nášho školského klubu detí

24.11.2020

Photon je svetovo prvou robotickou hračkou, ktorá sa dokáže zdokonaľovať spoločne s deťmi.

POMÔŽ NÁM S VIANOČNÝM POZDRAVOM

23.11.2020

Blíži sa čas Vianoc a my hľadáme mladých umelcov, ktorí by nám pomohli vytvoriť Vianočný pozdrav ministra školstva.

Oslavujeme

19.11.2020

Pandy tešia tento týždeň našich kamarátov - škôlkarov.

16. október – Svetový deň výživy

18.10.2020

V tento deň si pripomíname aká dôležitá je pre náš život POTRAVA.

Cieľom dňa je prehlbovať aj u našich žiakov, aká dôležitá je správna výživa pre organizmus. Nakoľko pretrváva nepriaznivá  situácia, aj tento deň bol u nás troška odlišnejší ako v predošlé roky. Sústredili sme sa len na jeden ročník – triedy 2.A a 2. B, v ktorom sa žiaci dozvedeli o význame potravy trocha viac. Tety kuchárky im pripravili aj niečo na ochutnanie, pani učiteľky im zasa ponúkli zdravé ovocné nápoje.