Športové súťaže v ŠKD

22.02.2019

Dňa 18.2.2019 sme si pre naše deti v ŠKD pripravili športové súťaže v našej telocvični.

Malý vedecký park

21.02.2019

Ďakujeme Nadácii Volkswagen za podporu našej školy. V rámci zamestnaneckého programu sme za poskytnutý finančný príspevok zadovážili hracie vedecké prvky - výklopný labyrint a vzduchové delo.

2. miesto v regionálnom kole

20.02.2019

20.2. sa v telocvični GMK v Revúcej konalo regionálne kolo žiačok ZŠ v basketbale.

1. miesto v okresnom kole Dejepisnej olympiády

18.02.2019

V minulých dňoch sa konalo okresné kolo Dejepisnej olympiády.

1. miesto v okresnom kole Biologickej olympiády

18.02.2019

Máme už aj výsledky okresného kola Biologickej olympiády.

3.miesto Robohranie 2019

30.01.2019

Dnes 30.1.2019 sme sa zúčastnili súťaže ROBOHRANIE 2019 na Katedre výrobnej a automatizačnej techniky Fakulty enviromentálnej a výrobnej techniky Technickej univerzity vo Zvolene.

Náš tím LeJAK reprezentovali Leonard Erik Gombár (6.B) a Milan Bukóci (8.B) krásnym 3. miestom. Súťažilo sa v postavení a naprogramovaní čo najzaujímavejšieho robota z budúcnosti. Robot Spikey zaujal štvorčlennú porotu tým, že prejdením po farebných útvaroch vydal rôzne melódie. Absolvovali sme aj nepovinnú časť reklama na sponzorov súťaže, kde náš robot bol unesený autom Wolkswagen. So súťaže sme odchádzali s príjemnými pocitmi. Veľká vďaka patrí rodičom Lea Gombára za pomoc pri príprave na súťaž.