Športové súťaže v ŠKD

22.02.2019

Dňa 18.2.2019 sme si pre naše deti v ŠKD pripravili športové súťaže v našej telocvični.

Malý vedecký park

21.02.2019

Ďakujeme Nadácii Volkswagen za podporu našej školy. V rámci zamestnaneckého programu sme za poskytnutý finančný príspevok zadovážili hracie vedecké prvky - výklopný labyrint a vzduchové delo.

2. miesto v regionálnom kole

20.02.2019

20.2. sa v telocvični GMK v Revúcej konalo regionálne kolo žiačok ZŠ v basketbale.

1. miesto v okresnom kole Dejepisnej olympiády

18.02.2019

V minulých dňoch sa konalo okresné kolo Dejepisnej olympiády.

1. miesto v okresnom kole Biologickej olympiády

18.02.2019

Máme už aj výsledky okresného kola Biologickej olympiády.

40. ročník volejbalového turnaja O pohár primátora mesta

11.02.2019

V piatok 8. 2. 2019 otvoril primátor nášho mesta Ing. Július Buchta v telocvični Základnej školy J. A. Komenského jubilejný 40. ročník volejbalového turnaja

pracovníkov škôl a školských zariadení nášho mesta.  Otvorenia sa zúčastnilo 5 družstiev revúckych škôl a hosťujúce družstvo mestského úradu Revúca. Turnaj sa hral vo dvoch telocvičniach a to  v telocvični organizátora Základnej školy J. A. Komenského a v telocvični Strednej odbornej školy. Po ťažkých a urputných bojoch sa do finále prebojovali družstvá Gymnázia Martina Kukučína a ZŠ Hviezdoslavovej. Víťazom jubilejného 40. ročníka turnaja sa nakoniec stalo družstvo Gymnázia Martina Kukučína .

Na ďalších miestach skončili v poradí  družstvá Základnej školy I. B. Zocha spolu s MŠ Sladkovičova, Základnej školy J. A. Komenského, Špeciálnej základnej školy a družstvo mestského úradu Revúca.

Poďakovanie patrí všetkým zúčastneným družstvám, všetkým športovcom za účasť, za pekne strávené popoludnie a snáď v budúcom roku sa pridajú aj ďalší športovci – zamestnanci našich škôl a školských zariadení. Veríme, že turnaj nezanikne a dožije sa aj jubilejnej 50.