Veľkonočné prázdniny

20.04.2019

Veľkonočné prázdniny - 18.4. – 23.4.2019. Vyučovanie podľa platného rozvrhu bude pokračovať od stredy 24.4.2019

Plavecký kurz žiakov 5. ročníka

20.04.2019

V dňoch 8. až 12. apríla sa konal I. turnus plaveckého kurzu žiakov 5. ročníka v Gymnáziu Martina Kukučína . Po veľkonočných prázdninách bude pokračovať II. turnus.

Revúcke chodecké preteky - 1.ročník

19.04.2019

Po niekoľkotýždňových prípravách nastal dlho očakávaný deň konania 1.ročníka Revúckych chodeckých pretekov, ktoré organizoval Atletický oddiel ISKRA pri ZŠ J. A. Komenského v Revúcej, CVČ Revúca a Mesto Revúca.

Hviezdoslavov Kubín 2019 – regionálne kolo

18.04.2019

Stalo sa tradíciou, že sa úspešne zúčastňujeme regionálneho kola súťaže Hviezdoslavov Kubín.

Medzníky 2. svetovej vojny

18.04.2019

17. 4. sa konala v CVČ v Revúca súťaž žiakov základných škôl - Medzníky 2. svetovej vojny.

ĎAKUJEME - ĎAKUJEME - ĎAKUJEME ...

13.04.2019

1. ročník Revúckych chodeckých pretekov je už za nami. Je už nádhernou históriou a zároveň výzvou do budúcnosti. Už teraz sa tešíme na 2. ročník v roku 2020. ĎAKUJEME spoluorganizátorom pretekov mestu Revúca a Centru voľného času v Revúcej.

Veľké ĎAKUJEME patrí hlavne pánovi Benčíkovi, legende slovenského chodeckého športu, ktorý sa obrovskou mierou zaslúžil o vznik týchto nádherných pretekov.

Ďakujeme všetkým obetavým organizátorom - učiteľom a žiakom Základnej školy J. A. Komenského v Revúcej,  pracovníkom Mestského kultúrneho strediska, príslušníkom Mestskej polície v Revúcej, pracovníkom mesta Revúca, pracovníkom Centra voľného času v Revúcej a všetkým ďalším, ktorí pomohli k vzniku tejto skvelej športovej udalosti , ako aj k jej super realizácii.

Poďakovanie patrí aj sponzorom 1. ročníka Revúckych chodeckých pretekov :

TESCO Revúca

Mgr. Dávid Šestina