Naša stážistka Iris

18.06.2019

Už takmer mesiac môžete v priestoroch našej školy, ZŠ J.A Komenského, stretnúť drobné, usmievavé žieňa, ktoré by ste si mohli spokojne, nebyť jej exotického vzhľadu, pomýliť s našou žiačkou.

1. miesto v Majstrovstvách nášho mesta

18.06.2019

Centrum voľného času na Kollárovej ulici usporiadalo v spolupráci so ZŠ J. A. Komenského v Revúcej 3. ročník majstrovstiev mesta Revúca vo florbale mladších žiakov ZŠ.

Well done girls!

17.06.2019

Hanka Marta Holešová z 3.B a Danielka Ďurišková zo 7.B triedy nás v piatok 14. júna reprezentovali na celoslovenskom finále súťaže „Jazykový kvet 2019“ v prednese poézie a prózy v anglickom jazyku.

Blahoželáme našej športovkyni

17.06.2019

Blahoželáme našej žiačke Nine Natálii Vavrekovej, ktorá na tohoročnej P-T-S v Šamoríne v hode oštepom skončila na veľmi peknom 3. mieste.

Výlet na Muránsku planinu

16.06.2019

Žiaci druhého ročníka si užili prekrásny výlet an Muránsku planinu, spolu s našou stážistkou Iris.

ĎAKUJEME - ĎAKUJEME - ĎAKUJEME ...

13.04.2019

1. ročník Revúckych chodeckých pretekov je už za nami. Je už nádhernou históriou a zároveň výzvou do budúcnosti. Už teraz sa tešíme na 2. ročník v roku 2020. ĎAKUJEME spoluorganizátorom pretekov mestu Revúca a Centru voľného času v Revúcej.

Veľké ĎAKUJEME patrí hlavne pánovi Benčíkovi, legende slovenského chodeckého športu, ktorý sa obrovskou mierou zaslúžil o vznik týchto nádherných pretekov.

Ďakujeme všetkým obetavým organizátorom - učiteľom a žiakom Základnej školy J. A. Komenského v Revúcej,  pracovníkom Mestského kultúrneho strediska, príslušníkom Mestskej polície v Revúcej, pracovníkom mesta Revúca, pracovníkom Centra voľného času v Revúcej a všetkým ďalším, ktorí pomohli k vzniku tejto skvelej športovej udalosti , ako aj k jej super realizácii.

Poďakovanie patrí aj sponzorom 1. ročníka Revúckych chodeckých pretekov :

TESCO Revúca

Mgr. Dávid Šestina