Najnovší rebríček úspešnosti škôl

15.11.2018

Najnovší rebríček úspešnosti základných škôl je tu. Naša ZŠ J. A. Komenského v Revúcej najlepšia v okrese aj meste. ĎAKUJEME.

2.kolo Atletickej štafety materských škôl

15.11.2018

Malí športovci z materských škôlok bojovali počas druhého kola Atletickej štafety MŠ.

Školské kolo technickej olympiády

14.11.2018

9. 11. 2018 sa konalo školské kolo 9. ročníka Technickej olympiády, ktorého sa zúčastnilo 29 žiakov piateho až ôsmeho ročníka.

LEGO team sa pripravuje

14.11.2018

Už onedlho sa naši členovia LEGO TEAMU predstavia verejnosti na svojej prvej súťaži v Banskej Bystrici.

Pozývame Vás na DEŇ ŠKOLY - 15.11.2018

12.11.2018

Pozývame Vás na náš skvelý DEŇ ŠKOLY - 15. novembra 2018. Od 11.25 čaká na Vás v našej školskej jedálni prekvapenie.

Beseda s okresným prokurátorom

06.11.2018

V našej základnej škole býva už každoročne dobrým zvykom, že k nám chodí na besedu medzi žiakov ôsmeho ročníka námestník Okresnej prokuratúry v Revúcej JUDr. Daniel Prč.

Keďže právna výchova sa prelína učebnými osnovami v tomto ročníku, žiaci oboch ôsmich tried sa popasovali s problematikou postavenia súdov a prokuratúry v našom štáte - statočne.

Živá a dlhá diskusia sa rozvinula hlavne okolo trestnej zodpovednosti mladistvých, požívania alkoholu, fajčenia a požívania drog mladistvými.

Vedomosti tohto druhu využijú aj pri návšteve súdneho pojednávania, ktorá sa uskutoční už v najbližších dňoch na Okresnom súde Revúca.

Ďakujem pánovi okresnému prokurátorovi, že si našiel čas a prišiel k nám.