Mapa stránky Preskočiť navigáciu k obsahu
Internetová žiacka knižka Jedálny lístok

Novinky

Hubertová jazda 2019 patrila aj našim žiakom

Hubertová jazda 2019 patrila aj našim žiakom

18.10.2019

Počas Hubertovej jazdy 2019 sa nestratili naši žiaci. Svojimi prekrásnymi jesennými výtvormi a aktivitami úspešne reprezentovali svoju školu - ZÁKLADNÚ ŠKOLU J. A. KOMENSKÉHO.

Svetový deň výživy v ŠKD

Svetový deň výživy v ŠKD

17.10.2019

V rámci svetového dňa výživy sme sa s deťmi venovali rôznym aktivitám na tému výživa.

Minulý rok LONDÝN, tento rok PARÍŽ a čo na budúci ....

Minulý rok LONDÝN, tento rok PARÍŽ a čo na budúci ....

16.10.2019

Aj takto sa učíme v ZŠ J. A. Komenského. Spoznávame svet. Minulý rok to bol Londýn, a tento rok naši žiaci, pedagógovia a rodičia navštívili prekrásny Paríž. A bolo sa čo pozerať.

Európsky týždeň programovania

Európsky týždeň programovania

16.10.2019

V dňoch 5. – 20. októbra 2019 vrcholil siedmy ročník Európskeho týždňa programovania.

Školské kolo Technickej olympiády

Školské kolo Technickej olympiády

15.10.2019

8. 10. 2019 sa konalo školské kolo 10. ročníka Technickej olympiády, do ktorého sa zapojilo 25 žiakov piateho až deviateho ročníka.

Všetky novinky

Bronz pre našu školu na Horehronských hrách

03.10.2019

V Banskej Bystrici sa 2.októbra 2019 konal už 59.ročník súťaže Horehronských hier v atletike žiakov a žiačok. Naši skvelí pretekári samozrejme nemohli chýbať.

Obhájili sme minuloročné tretie miesto, tentokrát v konkurencii 35 škôl banskobystrického kraja, keď naše sily nestačili len na výkony žiakov špecializovaných športových škôl. Získali sme sedem individuálnych medailí, niekoľko nepopulárnych štvrtých miest a tiež finálové umiestnenia, čo v bodovom hodnotení prinieslo už spomenutý bronz. Ďakujeme za reprezentáciu nasledovným žiakom: Antal Marián, Kiselová Zuzana, Molentová Tamara, Biž Róbert, Ďurišková Lucia, Velková Timea, Vavreková Nina Natália, Štempelová Alexandra, Chlebušová Tamara, Hudecová Michaela, Galovič Tomáš, Kriak Matúš, Šofranko Patrik, Ikri Mário, Simanová Ivana, Bottová Hanka, Simanová Sofia, Slivenská Diana, Juríček Matúš, Uhľár Lukáš, Šepík Šimon, Zubák Dávid, Šuhaj Dominik, Hižnayová Alexandra.