Naša stážistka Iris

18.06.2019

Už takmer mesiac môžete v priestoroch našej školy, ZŠ J.A Komenského, stretnúť drobné, usmievavé žieňa, ktoré by ste si mohli spokojne, nebyť jej exotického vzhľadu, pomýliť s našou žiačkou.

1. miesto v Majstrovstvách nášho mesta

18.06.2019

Centrum voľného času na Kollárovej ulici usporiadalo v spolupráci so ZŠ J. A. Komenského v Revúcej 3. ročník majstrovstiev mesta Revúca vo florbale mladších žiakov ZŠ.

Well done girls!

17.06.2019

Hanka Marta Holešová z 3.B a Danielka Ďurišková zo 7.B triedy nás v piatok 14. júna reprezentovali na celoslovenskom finále súťaže „Jazykový kvet 2019“ v prednese poézie a prózy v anglickom jazyku.

Blahoželáme našej športovkyni

17.06.2019

Blahoželáme našej žiačke Nine Natálii Vavrekovej, ktorá na tohoročnej P-T-S v Šamoríne v hode oštepom skončila na veľmi peknom 3. mieste.

Výlet na Muránsku planinu

16.06.2019

Žiaci druhého ročníka si užili prekrásny výlet an Muránsku planinu, spolu s našou stážistkou Iris.

Cestovatelia vyrazili na Pustý hrad

26.05.2019

Cestovateľský krúžok dnes putoval na Pustý hrad, stojaci na čiastočne zalesnenom vrchu pohoria Javorie pri Zvolene na strednom Slovensku.

Náučný chodník malých cestovateľov doviedol ku jednej k najrozsiahlejších hradných zrúcanín nielen na Slovensku, ale aj v strednej Európe. Výhľady stáli naozaj za to a hoci sme sa trochu obávali, že naďabíme na zakliateho mnícha, ktorý podľa známej povesti stráži tunajšie poklady a má vraj namiesto jednej nohy kopyto,nakoniec všetko dobre dopadlo a my sme sa zdraví vrátili domov.