Jabĺčková cesta v ŠKD

20.09.2019

Dňa 18.9.2019 sa v ŠKD konala už tradičná Jabĺčková cesta.

Plenárne a triedne schôdzky RZ

18.09.2019

Pozývame Vás na plenárnu schôdzu a triedne schôdzky RZ, dňa 26.9.2019 so začiatkom o 15.30 hod. v školskej jedálni.

Školský klub detí privítal jeseň

17.09.2019

Vo štvrtok, 12.9. sme sa s deťmi z nášho školského klubu detí vybrali na vychádzku do okolia školy. Aby sme privítali začínajúcu jeseň a rozlúčili sa s končiacim letom.

Deň otvorených dverí v múzeu Prvého slovenského gymnázia

15.09.2019

Vo štvrtok, 12. 9. 2019, sa uskutočnil deň otvorených dverí v múzeu Prvého slovenského gymnázia, ktorého sa zúčastnili žiaci tretieho ročníka našej školy.

Naše didaktické hry

12.09.2019

Už prvý školský týždeň sa v rámci vyučovania uskutočnili didaktické hry pre celý 1. stupeň. Využili sme priestory dopravného ihriska v Revúcej, ktoré žiaci už dôverne poznajú z predošlých rokov.

Deň štúrovskej poézie

25.05.2019

Maličká dedinka Vyšný Skálnik nás privítala 23. mája pre tento rok typickým počasím... Niektorí z nás boli v tejto rodnej obci Jána Bottu prvýkrát.

Zúčastnili sme sa recitačnej súťaže –  Deň štúrovskej poézie. Mali sme zastúpenie v dvoch kategóriách. V prvej kategórii našu školu reprezentovala Danielka Ďurišková a v druhej Helenka Slivenská. Helenka nás všetkých potešila prvým miestom, no páčila sa nám aj recitácia Danielky. Obom dievčatám ďakujeme za recitáciu štúrovskej poézie, uchu lahodiacou slovenčinou.