Naša stážistka Iris

18.06.2019

Už takmer mesiac môžete v priestoroch našej školy, ZŠ J.A Komenského, stretnúť drobné, usmievavé žieňa, ktoré by ste si mohli spokojne, nebyť jej exotického vzhľadu, pomýliť s našou žiačkou.

1. miesto v Majstrovstvách nášho mesta

18.06.2019

Centrum voľného času na Kollárovej ulici usporiadalo v spolupráci so ZŠ J. A. Komenského v Revúcej 3. ročník majstrovstiev mesta Revúca vo florbale mladších žiakov ZŠ.

Well done girls!

17.06.2019

Hanka Marta Holešová z 3.B a Danielka Ďurišková zo 7.B triedy nás v piatok 14. júna reprezentovali na celoslovenskom finále súťaže „Jazykový kvet 2019“ v prednese poézie a prózy v anglickom jazyku.

Blahoželáme našej športovkyni

17.06.2019

Blahoželáme našej žiačke Nine Natálii Vavrekovej, ktorá na tohoročnej P-T-S v Šamoríne v hode oštepom skončila na veľmi peknom 3. mieste.

Výlet na Muránsku planinu

16.06.2019

Žiaci druhého ročníka si užili prekrásny výlet an Muránsku planinu, spolu s našou stážistkou Iris.

Deň štúrovskej poézie

25.05.2019

Maličká dedinka Vyšný Skálnik nás privítala 23. mája pre tento rok typickým počasím... Niektorí z nás boli v tejto rodnej obci Jána Bottu prvýkrát.

Zúčastnili sme sa recitačnej súťaže –  Deň štúrovskej poézie. Mali sme zastúpenie v dvoch kategóriách. V prvej kategórii našu školu reprezentovala Danielka Ďurišková a v druhej Helenka Slivenská. Helenka nás všetkých potešila prvým miestom, no páčila sa nám aj recitácia Danielky. Obom dievčatám ďakujeme za recitáciu štúrovskej poézie, uchu lahodiacou slovenčinou.