Ocenenia mesta patria aj naším žiakom aj našim učiteľom

18.06.2018

V piatok podvečer 15.júna 2018 sa v mestskom dome kultúry za prítomnosti hostí partnerských miest, zástupcov spoločenských organizácií, poslancov mestského zastupiteľstva a širokej verejnosti, konalo slávnostné Oceňovanie osobností mesta Revúca.

Revúcka KALOKAGATIA patrí nám

16.06.2018

Putovný pohár z atletickej olympiády revúckych škôl znovu na ZŠ J.A.Komenského. Ďakujem našim športovcom za super úspešnú reprezentáciu našej školy.

Majstrovstvá kraja žiakov základných škôl - Banská Bystrica

15.06.2018

Zlatú medailu a postup na Majstrovstvá SR o týždeň v Trnave získal Roman Krokavec v behu na 60 m a Nina Natália Vavreková vo vrhu guľou. Na striebro dosiahla Sára Krštieňová v kriketke a Filip Špak v behu na 60 m.

Zástupcovia ZŠ J. A. Komenského  v partnerskom meste a v partnerskej škole v Ledzinách

Zástupcovia ZŠ J. A. Komenského v partnerskom meste a v partnerskej škole v Ledzinách

„Vlastenectvo je láska k vlastnému národu, nie nenávisť k iným.“

Zábavno – vedecký park VIDA Brno plný  žiakov zo ZŠ Komenského

Zábavno – vedecký park VIDA Brno plný žiakov zo ZŠ Komenského

12.06.2018

Najväčším zážitkom pre žiakov Základnej školy J. A. Komenského, ktorí sa zúčastnili potuliek po Bratislave a Morave, bola asi návšteva super zábavno – vedeckého parku VIDA BRNO,

DNI MESTA REVÚCA

16.06.2017

Krásne vystúpenie našich žiakov na DŇOCH MESTA REVÚCA 2017. Ďakujeme žiakom a ich pedagógom.