Mapa stránky Preskočiť navigáciu k obsahu
Internetová žiacka knižka Jedálny lístok

Novinky

Naši úspešní strelci

Naši úspešní strelci

12.12.2018

Krajská školská strelecká liga nám priniesla víťazstvo v súťaži družstiev v disciplíne Vzduchová puška streľba v stoji 40 rán

Škola je veľký dom. Škola je celá veľká.

Škola je veľký dom. Škola je celá veľká.

12.12.2018

Žijú v nej školáci a pani učiteľka..... uplynulý týždeň patrila 3.B trieda nielen žiakom a pani učiteľke, ale aj rodičom, ktorí svoju prácu na chvíľku vymenili za tú našu školskú.

Rodičia učiteľmi v 2.A

Rodičia učiteľmi v 2.A

10.12.2018

Každoročne sa v našej škole uskutočňuje týždeň, kedy sa rodičia môžu stať učiteľmi.

Malí informatici na 1. stupni

Malí informatici na 1. stupni

10.12.2018

Žiaci na prvom stupni pracujú s informáciami, používajú vhodné nástroje na ich spracovanie -

Výsledky školského kola Geografickej olympiády

10.12.2018

A máme už aj výsledky školského kola Geografickej olympiády.

Všetky novinky

Dobrovoľníci zo ZŠ J. A. Komenského

30.11.2018

V minulom školskom roku sa žiaci - vtedy 5.B triedy Základnej školy J. A. Komenského , zúčastnili súťaže „Idem na to“.

Jedným z kľúčových cieľov súťaže bolo priniesť iný uhol pohľadu na tému dobrovoľníctva, dodať mu svieži vietor a cool imidž a prostredníctvom možnosti výhry atraktívnych cien vybudovať medzi mládežou tzv. komunitu „ANTISALÁMISTOV“. Deti počas školského roka plnili viaceré dobrovoľnícke projekty. Z nich dva boli venované získaniu prostriedkov pre psíkov v revúckom útulku – Ekoburza a predaj obrazov psíkov, ktoré namaľovali deti  pod vedením pani učiteľky Zuzky Almási. A práve tieto akcie zaujali porotu a deti získali mimoriadnu cenu. Cenou bolo 250 kg granúl pre psíkov. Keďže cesta z Bratislavy je ďaleká, až 26.11.2018 sa podarilo doviesť granule do útulku a deti ich odovzdali pani Kvetke Slanej, ktorá nimi obohatí vianočné menu psíkov. Ďakujeme deťom zo ZUŠ, pani učiteľke Almási, pani učiteľka Profantovej , deťom zo 6.B Základnej školy J. A. Komenského a porote za peknú cenu. A aby deti boli tiež za svoju aktivitu odmenené, získali malé darčeky od revúckeho útulku. Ďakujeme, pomáhať sa oplatí :)