Mapa stránky Preskočiť navigáciu k obsahu
Internetová žiacka knižka Jedálny lístok

Novinky

Športové súťaže v ŠKD

Športové súťaže v ŠKD

22.02.2019

Dňa 18.2.2019 sme si pre naše deti v ŠKD pripravili športové súťaže v našej telocvični.

Malý vedecký park

Malý vedecký park

21.02.2019

Ďakujeme Nadácii Volkswagen za podporu našej školy. V rámci zamestnaneckého programu sme za poskytnutý finančný príspevok zadovážili hracie vedecké prvky - výklopný labyrint a vzduchové delo.

2. miesto v regionálnom kole

2. miesto v regionálnom kole

20.02.2019

20.2. sa v telocvični GMK v Revúcej konalo regionálne kolo žiačok ZŠ v basketbale.

1. miesto v okresnom kole Dejepisnej olympiády

18.02.2019

V minulých dňoch sa konalo okresné kolo Dejepisnej olympiády.

1. miesto v okresnom kole Biologickej olympiády

18.02.2019

Máme už aj výsledky okresného kola Biologickej olympiády.

Všetky novinky

Dobrovoľníci zo ZŠ J. A. Komenského

30.11.2018

V minulom školskom roku sa žiaci - vtedy 5.B triedy Základnej školy J. A. Komenského , zúčastnili súťaže „Idem na to“.

Jedným z kľúčových cieľov súťaže bolo priniesť iný uhol pohľadu na tému dobrovoľníctva, dodať mu svieži vietor a cool imidž a prostredníctvom možnosti výhry atraktívnych cien vybudovať medzi mládežou tzv. komunitu „ANTISALÁMISTOV“. Deti počas školského roka plnili viaceré dobrovoľnícke projekty. Z nich dva boli venované získaniu prostriedkov pre psíkov v revúckom útulku – Ekoburza a predaj obrazov psíkov, ktoré namaľovali deti  pod vedením pani učiteľky Zuzky Almási. A práve tieto akcie zaujali porotu a deti získali mimoriadnu cenu. Cenou bolo 250 kg granúl pre psíkov. Keďže cesta z Bratislavy je ďaleká, až 26.11.2018 sa podarilo doviesť granule do útulku a deti ich odovzdali pani Kvetke Slanej, ktorá nimi obohatí vianočné menu psíkov. Ďakujeme deťom zo ZUŠ, pani učiteľke Almási, pani učiteľka Profantovej , deťom zo 6.B Základnej školy J. A. Komenského a porote za peknú cenu. A aby deti boli tiež za svoju aktivitu odmenené, získali malé darčeky od revúckeho útulku. Ďakujeme, pomáhať sa oplatí :)