Zdravá výživa

18.10.2021

Minulý týždeň sme si pripomenuli Deň zdravej výživy. A takto to prebiehalo v 3.A triede.

Farebná jeseň v našom ŠKD

15.10.2021

Jeseň plná farieb inšpirovala k tvorbe deti v našom školskom klube.

Kuchtíci

15.10.2021

Po prestávke sa otvára aj záujmová krúžková činnosť. Prichádzajú tiež veľmi obľúbení kuchtíci.

Vesmírne tajomstvá odhalené

13.10.2021

Žiaci 4. A triedy odhaľovali vesmírne tajomstvá a záhady.

Slovania navštívili 4.C triedu

12.10.2021

V rámci integrovaného vyučovania prežili žiaci 4C triedy inšpiratívne vyučovacie hodiny v spoločnosti našich predkov.

Dopravná výchova v našom ŠKD

06.10.2021

V pondelok sme v našej škole, na našom dopravnom ihrisku,privítali pána policajta Dušana Belicu, ktorý nám spolu so svojimi kolegami vysvetlil pravidlá cestnej premávky pre deti zo školského klubu detí.

Deťom názorne s ich pomocou ukázal,  ako sa majú správať jednotliví účastníci cestnej premávky - bezpečne a zodpovedne.

Mali sme tu malých chodcov, cyklistov, kolobežkárov a vodičov (pedálkáry). Každý mal svoju úlohu a zhostil sa jej veľmi zodpovedne.

Na záver nám príslušníci PZ SR názorne predviedli policajnú techniku, ktorú používajú pri cestných kontrolách a pri dopravných nehodách.

Bolo to krásne a hlavne poučné popoludnie v našom školskom klube detí.

Ďakujeme naším príslušníkom PZ SR a už teraz sa teším na ďalšie stretnutia na našom detskom dopravnom ihrisku.