Naša stážistka Iris

18.06.2019

Už takmer mesiac môžete v priestoroch našej školy, ZŠ J.A Komenského, stretnúť drobné, usmievavé žieňa, ktoré by ste si mohli spokojne, nebyť jej exotického vzhľadu, pomýliť s našou žiačkou.

1. miesto v Majstrovstvách nášho mesta

18.06.2019

Centrum voľného času na Kollárovej ulici usporiadalo v spolupráci so ZŠ J. A. Komenského v Revúcej 3. ročník majstrovstiev mesta Revúca vo florbale mladších žiakov ZŠ.

Well done girls!

17.06.2019

Hanka Marta Holešová z 3.B a Danielka Ďurišková zo 7.B triedy nás v piatok 14. júna reprezentovali na celoslovenskom finále súťaže „Jazykový kvet 2019“ v prednese poézie a prózy v anglickom jazyku.

Blahoželáme našej športovkyni

17.06.2019

Blahoželáme našej žiačke Nine Natálii Vavrekovej, ktorá na tohoročnej P-T-S v Šamoríne v hode oštepom skončila na veľmi peknom 3. mieste.

Výlet na Muránsku planinu

16.06.2019

Žiaci druhého ročníka si užili prekrásny výlet an Muránsku planinu, spolu s našou stážistkou Iris.

Európsky týždeň financií

31.03.2019

Každoročne sa počas jedného marcového týždňa konajú vo viac ako 30 krajinách aktivity na podporu finančnej gramotnosti v Európe. Je to Európsky týždeň financií .

Tohto roku to bol posledný marcový týždeň od 25. – do 31. marca. Pre žiakov 5. a 6. ročníka našej školy sme  tento týždeň pripravili  „ popoludnie s finančnou gramotnosťou“ s prezentáciami a videom o peniazoch a kvízom, v ktorom najúspešnejší a najšikovnejší boli žiaci 5.A triedy. Žiaci 7. a 8. ročníka sa zapojili do medzinárodného Európskeho kvízu o peniazoch, ktorý organizuje Európska banková federácia. Aj keď sme sa v konkurencii 15o škôl neumiestnili na prvých miestach, s prehľadom sme zvládli všetky otázky a získali nové informácie z oblastí financií.