Športové súťaže v ŠKD

22.02.2019

Dňa 18.2.2019 sme si pre naše deti v ŠKD pripravili športové súťaže v našej telocvični.

Malý vedecký park

21.02.2019

Ďakujeme Nadácii Volkswagen za podporu našej školy. V rámci zamestnaneckého programu sme za poskytnutý finančný príspevok zadovážili hracie vedecké prvky - výklopný labyrint a vzduchové delo.

2. miesto v regionálnom kole

20.02.2019

20.2. sa v telocvični GMK v Revúcej konalo regionálne kolo žiačok ZŠ v basketbale.

1. miesto v okresnom kole Dejepisnej olympiády

18.02.2019

V minulých dňoch sa konalo okresné kolo Dejepisnej olympiády.

1. miesto v okresnom kole Biologickej olympiády

18.02.2019

Máme už aj výsledky okresného kola Biologickej olympiády.

Hlasujme a vyhrajme pre našu školu športové workoutové ihrisko

29.01.2019

Milí žiaci, rodičia, priatelia školy, dnes sa začína hlasovanie v rámci súťaže ALL STAR SCHOOLS, v ktorom môžeme pre našu školu vyhrať športové workoutové ihrisko v hodnote 10 tisíc eur.

Hlasovať sa dá neobmedzene, netreba mobilné číslo a hlasujúci tiež môžu vyhrať pekné ceny -

9 x celodenné jazdenie v TOP wakeboardovom areáli na Slovensku – Wakelake na Zlatých pieskoch v Bratislave
10 x brutálne štýlové FUSAKLE, s ktorými upgradneš svoj swag
10 x štýlové tričko „NEBUĎ LAMA“ od MÔŽEBYŤ.SK