Tekvičiaci

26.09.2020

Milí žiaci ! ZŠ J. A. Komenského vyhlasuje súťaž o najzaujímavejší a najpútavejší výtvor z tekvice.

Naši prváci v školskom klube detí

25.09.2020

Počasie nám prialo, a tak sme sa venovali slávnostnému privítaniu našich prváčikov v Školskom klube detí.

Michal Barbier - majster sveta vo fitness

24.09.2020

Milí žiaci,presne o mesiac 23.10.2020 sa môžete tešiť na športové vystúpenia Michala Barbiera - majstra sveta vo fitness,

Európsky týždeň športu

23.09.2020

Prvýkrát si aktivity Európskeho týždňa športu vyskúšali naši prváci.

Veľký úspech našej športovkyne

22.09.2020

V nedeľu sa v Trnave uskutočnili Majstrovstvá SR v atletike starších žiačok.

Karneval ŠKD

15.02.2020

V stredu 12.2.2020 sme sa opäť po roku zišli v našej vyzdobenej školskej jedálni, kde sa konal dlho očakávaný karneval.

Zabaviť sa prišli princezné, čarodejnice, lienky, motýle, semafor, ale aj moriak či predavačka zmrzliny. Pre deti boli prichystané rôzne súťaže, do ktorých sa s nadšením zapájali a za ktoré boli odmenené sladkou odmenou. Rodičia spomedzi masiek vybrali 5 najkrajších, za ktoré deti dostali vecné ceny. Deti si zatancovali, zasúťažili, ale hlavne sa výborne zabavili.

Vychovávateľky ŠKD