Čitateľský maratón 2019

19.03.2019

V našej základnej škole býva dobrým zvykom pripomenúť si Marec – mesiac knihy tvorivými aktivitami, ktoré rozvíjajú čitateľské schopnosti a zručnosti našich žiakov a zároveň podporujú kladný vzťah ku knihám.

2. miesto v okresnom kole vo vybíjanej mladších žiačok ZŠ

19.03.2019

Za účasti troch družstiev ZŠ sa 19.3.2019 konalo okresné kolo vo vybíjanej žiačok ZŠ.

Ď A K U J E M E

19.03.2019

Darí sa nám vďaka Vám všetkým držať krok s najaktívnejšími. Nie je nič stratené, celkovo môžeme vyhrať aj keď nebudeme v hlasovaní prví. Komisia hodnotí celkovú aktivitu školy. SME HRDÍ NA NAŠU ŠKOLU.

" Naša " KALOKAGATIA 2019

Naším športovcom sa darí a dokázali to aj počas Zimnej KALOKAGATII 2019.

Hviezdoslavov Kubín - školské kolo

A máme už aj výsledky školského kola súťaže Hviezdoslavov Kubín 2019.

Karneval v ŠKD

17.02.2019

V stredu 13. februára sme mali v našom Školskom klube detí karneval.

Deti prišli do vyzdobenej školskej jedálne prezlečené za všelijaké masky. Mohli sme stretnúť zvieratká, čarodejnice, upírov, vodníka, ako aj veľa iných krásnych masiek. Rodičia prejavili úžasnú kreativitu pri ich vymýšľaní. Tri najkrajšie masky zvolili rodičia. Vyhral vodník v studni, na druhom mieste pavúk a na treťom lienka, ktorí dostali aj odmeny. Deti si užili diskotéku, balónový tanec, metlový tanec a stoličkový tanec. Najviac ich však potešila tombola a každé dieťa si odnieslo aspoň malú výhru.

Ďakujeme sponzorom: manželom Kontúrovcom, Ferdinandyovcom a Ďurjančíkovcom.

Vychovávateľky ŠKD