Veľkonočné prázdniny

20.04.2019

Veľkonočné prázdniny - 18.4. – 23.4.2019. Vyučovanie podľa platného rozvrhu bude pokračovať od stredy 24.4.2019

Plavecký kurz žiakov 5. ročníka

20.04.2019

V dňoch 8. až 12. apríla sa konal I. turnus plaveckého kurzu žiakov 5. ročníka v Gymnáziu Martina Kukučína . Po veľkonočných prázdninách bude pokračovať II. turnus.

Revúcke chodecké preteky - 1.ročník

19.04.2019

Po niekoľkotýždňových prípravách nastal dlho očakávaný deň konania 1.ročníka Revúckych chodeckých pretekov, ktoré organizoval Atletický oddiel ISKRA pri ZŠ J. A. Komenského v Revúcej, CVČ Revúca a Mesto Revúca.

Hviezdoslavov Kubín 2019 – regionálne kolo

18.04.2019

Stalo sa tradíciou, že sa úspešne zúčastňujeme regionálneho kola súťaže Hviezdoslavov Kubín.

Medzníky 2. svetovej vojny

18.04.2019

17. 4. sa konala v CVČ v Revúca súťaž žiakov základných škôl - Medzníky 2. svetovej vojny.

Klíma nás spája - naša dažďová záhrada

18.01.2019

Je názov projektu, ktorý sa začína rozbiehať a realizovať rozbieha v našej škole spolu s 10 vybranými školami zo Slovenska.

Cieľom  projektu je  vybudovanie „Dažďovej záhrady“ v priestoroch  školského areálu. Je súčasťou prevencie  rozsiahlych klimatických zmien prebiehajúcich sa na našej planéte.

V týchto dňoch pripravujeme návrh projektu na náš kilamtický prvok / popis, rozpočet, aktivity projektu, zapojenie komunity, výučbové programy, rozpočet a prípravujeme pristor na realizáciu projektu /.

Záštitu nad daným projektom má  Centrum environmentálnej a etickej výchovy Živica s príspevkom donoraDM-drogerie markt.