Športové súťaže v ŠKD

22.02.2019

Dňa 18.2.2019 sme si pre naše deti v ŠKD pripravili športové súťaže v našej telocvični.

Malý vedecký park

21.02.2019

Ďakujeme Nadácii Volkswagen za podporu našej školy. V rámci zamestnaneckého programu sme za poskytnutý finančný príspevok zadovážili hracie vedecké prvky - výklopný labyrint a vzduchové delo.

2. miesto v regionálnom kole

20.02.2019

20.2. sa v telocvični GMK v Revúcej konalo regionálne kolo žiačok ZŠ v basketbale.

1. miesto v okresnom kole Dejepisnej olympiády

18.02.2019

V minulých dňoch sa konalo okresné kolo Dejepisnej olympiády.

1. miesto v okresnom kole Biologickej olympiády

18.02.2019

Máme už aj výsledky okresného kola Biologickej olympiády.

Klíma nás spája - naša dažďová záhrada

18.01.2019

Je názov projektu, ktorý sa začína rozbiehať a realizovať rozbieha v našej škole spolu s 10 vybranými školami zo Slovenska.

Cieľom  projektu je  vybudovanie „Dažďovej záhrady“ v priestoroch  školského areálu. Je súčasťou prevencie  rozsiahlych klimatických zmien prebiehajúcich sa na našej planéte.

V týchto dňoch pripravujeme návrh projektu na náš kilamtický prvok / popis, rozpočet, aktivity projektu, zapojenie komunity, výučbové programy, rozpočet a prípravujeme pristor na realizáciu projektu /.

Záštitu nad daným projektom má  Centrum environmentálnej a etickej výchovy Živica s príspevkom donoraDM-drogerie markt.