Športové súťaže v ŠKD

22.02.2019

Dňa 18.2.2019 sme si pre naše deti v ŠKD pripravili športové súťaže v našej telocvični.

Malý vedecký park

21.02.2019

Ďakujeme Nadácii Volkswagen za podporu našej školy. V rámci zamestnaneckého programu sme za poskytnutý finančný príspevok zadovážili hracie vedecké prvky - výklopný labyrint a vzduchové delo.

2. miesto v regionálnom kole

20.02.2019

20.2. sa v telocvični GMK v Revúcej konalo regionálne kolo žiačok ZŠ v basketbale.

1. miesto v okresnom kole Dejepisnej olympiády

18.02.2019

V minulých dňoch sa konalo okresné kolo Dejepisnej olympiády.

1. miesto v okresnom kole Biologickej olympiády

18.02.2019

Máme už aj výsledky okresného kola Biologickej olympiády.

Kŕmenie vtáctva v ŠKD

26.01.2019

Počas chladných dní môžeme vidieť rôzne druhy vtákov, ako si hľadajú potravu.

Je to pre ne náročné obdobie, ktoré sa im snažíme uľahčiť prikrmovaním aj my v ŠKD.  Deti sa popritom dozvedia, že vtáčiky majú najradšej slnečnicu, ovsené vločky, loj, tuk, ale aj jabĺčka či mrkvu. Aj to, že ich nesmieme kŕmiť solenými ani korenenými jedlami. Vtáčiky sa nám za našu starostlivosť odmenia tak, že nás budú zbavovať nepríjemného hmyzu.

Vychovávateľky ŠKD