Mapa stránky Preskočiť navigáciu k obsahu
Internetová žiacka knižka Jedálny lístok

Novinky

Svetový deň výživy v ŠKD

Svetový deň výživy v ŠKD

21.10.2020

Svetový deň zdravej výživy si deti z ŠKD pripomenuli dňa 15. 10. 2020 aj v popoludňajších hodinách.

16. október – Svetový deň výživy

16. október – Svetový deň výživy

18.10.2020

V tento deň si pripomíname aká dôležitá je pre náš život POTRAVA.

Školské kolo Technickej olympiády

14.10.2020

8.10. 2020 sa konalo školské kolo 11. ročníka Technickej olympiády, do ktorého sa zapojilo 36 žiakov piateho až deviateho ročníka.

Farebný svet jesene

Farebný svet jesene

13.10.2020

Zo stromov padajú listy v jeseni, každý z nich je prekrásne sfarbený. Do žlta, do hneda, do červena, ešte sa niektorý aj zazelená...

Nové opatrenia ministerstva školstva platné od 12.10.2020

12.10.2020

Minister školstva oznámil nové opatrenia v školách platné od 12. októbra 2020.

Všetky novinky

Koľko jazykov ovládaš, toľkokrát si človekom

28.09.2020

Ani pandémia covidu – 19 nezabránila žiakom našej školy, aby sme si spoločne v týchto dňoch pripomenuli Európsky Deň jazykov, a to s rešpektovaním všetkých obmedzení a dodržiavaní hygienických zásad a opatrení.

Hneď ráno sa naši deviataci Dada a David v rozhlasovej relácii zamysleli nad tým, prečo je dôležité učiť sa cudzie jazyky. S potešením konštatovali, že na našej škole máme možnosť učiť  sa 3 cudzie jazyky ako aj rozvíjať náš krásny, materinský jazyk – našu ľúbozvučnú slovenčinu.Jazykovú rôznorodosť Európy sme teda oslávili rôznymi hrami, pesničkami a inými zábavnými aktivitami, prioritne na hodinách jazykov, ale aj mimo nich. Druhostupniari dokončovali práce na úžasných jazykových projektoch, ktoré predstavili vo vestibule školy, a z ktorých  tri najkrajšie vyberú hlasovaním ich mladší spolužiaci. Ďakujeme všetkým, ktorí sa spolupodieľali na tom, aby sme prežili ďalší príjemný deň v našej škole.