Mapa stránky Preskočiť navigáciu k obsahu
Internetová žiacka knižka Jedálny lístok

Novinky

Zima - netradičné výtvarné techniky

Zima - netradičné výtvarné techniky

16.01.2019

Vianočný čas je už síce za nami, ale stále tu máme studené a zasnežené ročné obdobie- ZIMA.

Zima, zima tu je ....

Zima, zima tu je ....

16.01.2019

Zima je ročné obdobie, ktoré deti milujú hlavne kvôli činnostiam, ktoré môžu vykonávať, keď napadne sneh.

Naša firma

Naša firma

14.01.2019

Býva dobrou tradíciou, že na našej škole pracuje cvičná školská firma.

Hlasujte za ihrisko ŽIHADIELKO

14.01.2019

Zapojte sa a hlasujte za ihrisko ŽIHADIELKO v našom meste.

Zimná olympiáda v ŠKD

Zimná olympiáda v ŠKD

14.01.2019

Počasie nám doprialo veľa snehu, a tak sme to využili a usporiadali sme si vlastnú zimnú olympiádu.

Všetky novinky

Škola je veľký dom. Škola je celá veľká.

12.12.2018

Žijú v nej školáci a pani učiteľka..... uplynulý týždeň patrila 3.B trieda nielen žiakom a pani učiteľke, ale aj rodičom, ktorí svoju prácu na chvíľku vymenili za tú našu školskú.

Ukázali žiakom, že škola nemusí byť  vždy len o násobilke ,či vybraných slovách , ale že aj zdanlivo obyčajný školský deň sa  môže stať dňom plným prekvapení a pekných zážitkov. Vo štvrtok 29.11.2018 prišiel medzi nás pán Peter  Kontúr. Zaoberá sa potlačou reklamných predmetov, oblečenia či rôznych darčekov. Svojim pútavým rozprávaním deťom priblížil svoju súčasnú prácu. A nezostalo len pri rozprávaní. Na reklamný banner si deti pomocou manuálneho lisu vyskúšali aplikáciu bannerových očiek. Potom sme nažehľovali sieťotlačové transfery - mená detí na tričko a to pomocou transferového lisu. Výsledkom bolo spoločné tričko 3.B triedy, ktoré už zdobí našu triedu. Na záver prišlo prekvapenie pre všetky deti. Každý si z tohto dňa odniesol nielen skvelý zážitok ale aj praktický darček - malý batôžtek , ktorý veľmi  potešil. Aj v piatok 30.11.2018 nás čakal príjemný deň. Vyučovanie nám spestrila pani Kmeťová. Žiakom porozprávala o obci Mokrá Lúka, kde pracuje. Po krátkom rozpávaní a ppt prezentácii o obci bol pripravený krátky kvíz , ktorý preveril pozornosť a vedomosti žiakov. Aj p. Kmeťová nás obdarila a to dvoma peknými knihami o našom regióne. Touto cestou sa chcem aj v mene detí poďakovať za príjemné a poučné dopoludnia s rodičmi :-).

Triedna  učiteľka Mgr. Eva Molentová