Mapa stránky Preskočiť navigáciu k obsahu
Internetová žiacka knižka Jedálny lístok

Novinky

Naša stážistka Iris

Naša stážistka Iris

18.06.2019

Už takmer mesiac môžete v priestoroch našej školy, ZŠ J.A Komenského, stretnúť drobné, usmievavé žieňa, ktoré by ste si mohli spokojne, nebyť jej exotického vzhľadu, pomýliť s našou žiačkou.

1. miesto v Majstrovstvách nášho mesta

1. miesto v Majstrovstvách nášho mesta

18.06.2019

Centrum voľného času na Kollárovej ulici usporiadalo v spolupráci so ZŠ J. A. Komenského v Revúcej 3. ročník majstrovstiev mesta Revúca vo florbale mladších žiakov ZŠ.

Well done girls!

Well done girls!

17.06.2019

Hanka Marta Holešová z 3.B a Danielka Ďurišková zo 7.B triedy nás v piatok 14. júna reprezentovali na celoslovenskom finále súťaže „Jazykový kvet 2019“ v prednese poézie a prózy v anglickom jazyku.

Blahoželáme našej športovkyni

17.06.2019

Blahoželáme našej žiačke Nine Natálii Vavrekovej, ktorá na tohoročnej P-T-S v Šamoríne v hode oštepom skončila na veľmi peknom 3. mieste.

Výlet na Muránsku planinu

Výlet na Muránsku planinu

16.06.2019

Žiaci druhého ročníka si užili prekrásny výlet an Muránsku planinu, spolu s našou stážistkou Iris.

Všetky novinky

Škola je veľký dom. Škola je celá veľká.

12.12.2018

Žijú v nej školáci a pani učiteľka..... uplynulý týždeň patrila 3.B trieda nielen žiakom a pani učiteľke, ale aj rodičom, ktorí svoju prácu na chvíľku vymenili za tú našu školskú.

Ukázali žiakom, že škola nemusí byť  vždy len o násobilke ,či vybraných slovách , ale že aj zdanlivo obyčajný školský deň sa  môže stať dňom plným prekvapení a pekných zážitkov. Vo štvrtok 29.11.2018 prišiel medzi nás pán Peter  Kontúr. Zaoberá sa potlačou reklamných predmetov, oblečenia či rôznych darčekov. Svojim pútavým rozprávaním deťom priblížil svoju súčasnú prácu. A nezostalo len pri rozprávaní. Na reklamný banner si deti pomocou manuálneho lisu vyskúšali aplikáciu bannerových očiek. Potom sme nažehľovali sieťotlačové transfery - mená detí na tričko a to pomocou transferového lisu. Výsledkom bolo spoločné tričko 3.B triedy, ktoré už zdobí našu triedu. Na záver prišlo prekvapenie pre všetky deti. Každý si z tohto dňa odniesol nielen skvelý zážitok ale aj praktický darček - malý batôžtek , ktorý veľmi  potešil. Aj v piatok 30.11.2018 nás čakal príjemný deň. Vyučovanie nám spestrila pani Kmeťová. Žiakom porozprávala o obci Mokrá Lúka, kde pracuje. Po krátkom rozpávaní a ppt prezentácii o obci bol pripravený krátky kvíz , ktorý preveril pozornosť a vedomosti žiakov. Aj p. Kmeťová nás obdarila a to dvoma peknými knihami o našom regióne. Touto cestou sa chcem aj v mene detí poďakovať za príjemné a poučné dopoludnia s rodičmi :-).

Triedna  učiteľka Mgr. Eva Molentová