Mapa stránky Preskočiť navigáciu k obsahu
Internetová žiacka knižka Jedálny lístok

Novinky

Čitateľský maratón 2019

Čitateľský maratón 2019

19.03.2019

V našej základnej škole býva dobrým zvykom pripomenúť si Marec – mesiac knihy tvorivými aktivitami, ktoré rozvíjajú čitateľské schopnosti a zručnosti našich žiakov a zároveň podporujú kladný vzťah ku knihám.

2. miesto v okresnom kole vo vybíjanej mladších žiačok ZŠ

2. miesto v okresnom kole vo vybíjanej mladších žiačok ZŠ

19.03.2019

Za účasti troch družstiev ZŠ sa 19.3.2019 konalo okresné kolo vo vybíjanej žiačok ZŠ.

Ď A K U J E M E

19.03.2019

Darí sa nám vďaka Vám všetkým držať krok s najaktívnejšími. Nie je nič stratené, celkovo môžeme vyhrať aj keď nebudeme v hlasovaní prví. Komisia hodnotí celkovú aktivitu školy. SME HRDÍ NA NAŠU ŠKOLU.

" Naša " KALOKAGATIA 2019

" Naša " KALOKAGATIA 2019

15.03.2019

Naším športovcom sa darí a dokázali to aj počas Zimnej KALOKAGATII 2019.

Hviezdoslavov Kubín - školské kolo

15.03.2019

A máme už aj výsledky školského kola súťaže Hviezdoslavov Kubín 2019.

Všetky novinky

Škola je veľký dom. Škola je celá veľká.

12.12.2018

Žijú v nej školáci a pani učiteľka..... uplynulý týždeň patrila 3.B trieda nielen žiakom a pani učiteľke, ale aj rodičom, ktorí svoju prácu na chvíľku vymenili za tú našu školskú.

Ukázali žiakom, že škola nemusí byť  vždy len o násobilke ,či vybraných slovách , ale že aj zdanlivo obyčajný školský deň sa  môže stať dňom plným prekvapení a pekných zážitkov. Vo štvrtok 29.11.2018 prišiel medzi nás pán Peter  Kontúr. Zaoberá sa potlačou reklamných predmetov, oblečenia či rôznych darčekov. Svojim pútavým rozprávaním deťom priblížil svoju súčasnú prácu. A nezostalo len pri rozprávaní. Na reklamný banner si deti pomocou manuálneho lisu vyskúšali aplikáciu bannerových očiek. Potom sme nažehľovali sieťotlačové transfery - mená detí na tričko a to pomocou transferového lisu. Výsledkom bolo spoločné tričko 3.B triedy, ktoré už zdobí našu triedu. Na záver prišlo prekvapenie pre všetky deti. Každý si z tohto dňa odniesol nielen skvelý zážitok ale aj praktický darček - malý batôžtek , ktorý veľmi  potešil. Aj v piatok 30.11.2018 nás čakal príjemný deň. Vyučovanie nám spestrila pani Kmeťová. Žiakom porozprávala o obci Mokrá Lúka, kde pracuje. Po krátkom rozpávaní a ppt prezentácii o obci bol pripravený krátky kvíz , ktorý preveril pozornosť a vedomosti žiakov. Aj p. Kmeťová nás obdarila a to dvoma peknými knihami o našom regióne. Touto cestou sa chcem aj v mene detí poďakovať za príjemné a poučné dopoludnia s rodičmi :-).

Triedna  učiteľka Mgr. Eva Molentová