Zdravá výživa

18.10.2021

Minulý týždeň sme si pripomenuli Deň zdravej výživy. A takto to prebiehalo v 3.A triede.

Farebná jeseň v našom ŠKD

15.10.2021

Jeseň plná farieb inšpirovala k tvorbe deti v našom školskom klube.

Kuchtíci

15.10.2021

Po prestávke sa otvára aj záujmová krúžková činnosť. Prichádzajú tiež veľmi obľúbení kuchtíci.

Vesmírne tajomstvá odhalené

13.10.2021

Žiaci 4. A triedy odhaľovali vesmírne tajomstvá a záhady.

Slovania navštívili 4.C triedu

12.10.2021

V rámci integrovaného vyučovania prežili žiaci 4C triedy inšpiratívne vyučovacie hodiny v spoločnosti našich predkov.

Školské kolo Technickej olympiády

11.10.2021

8.10. 2021 sa konalo on-line školské kolo 12. ročníka Technickej olympiády, do ktorého sa zapojilo 10 žiakov siedmeho až deviateho ročníka.

Žiaci boli rozdelení do dvoch kategórií.

V kategórii A riešili 12úloh žiaci ôsmeho a deviateho ročníka. V kategórii B riešili 14 úloh žiaci siedmeho ročníka. Obidve kategórie mali na vypracovanie úloh rovnaký čas, 30 minút.

V kategórii A sa na 1. mieste umiestnila Diana Slivenská z IX. A, 2. miesto obsadil Adam Kotlarčík z IX. B a 3. miesto Leonard Erik Gombár z IX. B.

V kategórii B sa na 1. mieste umiestnil Matej Meriač zo VII. B, 2. miesto obsadil Tomáš  Olekšák zo VII. B a 3. miesto Martin Schutz zo VII. A.

Úspešným riešiteľom srdečne blahoželáme a prajeme im veľa chuti do ďalšej prípravy na okresné kolo.