Tekvičiaci

26.09.2020

Milí žiaci ! ZŠ J. A. Komenského vyhlasuje súťaž o najzaujímavejší a najpútavejší výtvor z tekvice.

Naši prváci v školskom klube detí

25.09.2020

Počasie nám prialo, a tak sme sa venovali slávnostnému privítaniu našich prváčikov v Školskom klube detí.

Michal Barbier - majster sveta vo fitness

24.09.2020

Milí žiaci,presne o mesiac 23.10.2020 sa môžete tešiť na športové vystúpenia Michala Barbiera - majstra sveta vo fitness,

Európsky týždeň športu

23.09.2020

Prvýkrát si aktivity Európskeho týždňa športu vyskúšali naši prváci.

Veľký úspech našej športovkyne

22.09.2020

V nedeľu sa v Trnave uskutočnili Majstrovstvá SR v atletike starších žiačok.

Krmenie vtákov

25.01.2020

Príchodom jesene a zimy sa pri našich obydliach objavujú vtáky. Zháňajú však potravu, keďže v zime nachádzajú málo dostupnej potravy.

V ŠKD sme aj tento rok pomohli s kŕmením vtáctva.Pred samotným kŕmením sme sa porozprávali, čo vlastne môžeme nasypať do krmidiel.Je to veľmi dôležité, chceme vtáčikom pomôcť, nie uškodiť. Nezabudli sme spomenúť, ako sa dajú vyrobiť vlastné krmidlá.