Plavecký výcvik

23.05.2018

Plavecký kurz žiakov ZŠ J. A. Komenského v Revúcej sa konal v dňoch 14. 5. – 18. 5. 2018.

Na ceste za poznaním

20.05.2018

Každé ráno je niečím výnimočné. Nebolo to inak ani 18.5.2018, kedy sme sa so 7.B triedou vybrali do Bratislavy. Cesta prebiehala veľmi veselo a my všetci sme sa už nevedeli dočkať príchodu do nášho prvého cieľa. Markíza.

1. miesto - okresné kolo v atletike družstiev žiakov ZŠ

19.05.2018

Zvíťazili sme na okresnom kole žiakov základných škôl v atletike a postupujeme do krajského kola, ktoré sa bude konať 12.júna v Banskej Bystrici.

Venované našim mamám a rodinám

18.05.2018

Skutočne šťastný človek je ten, ktorý má okolo seba milujúcich ľudí, na ktorých sa môže v každej situácii spoľahnúť. Je to práve rodina, kde začíname objavovať svet, rodičia nám odovzdávajú svoju múdrosť a učia nás životným hodnotám.

Máme finalistu Čokoládovej tretry 2018

17.05.2018

Najmladší pretekári atletického klubu ISKRA pri ZŠ J. A. Komenského sa zúčastnili krajského finále výnimočnej šprintérskej detskej súťaže Čokoládová tretra, ktorú v minulosti podporil aj Usain Bolt.

Majstrovstvá Slovenska v atletike žiakov ZŠ

24.06.2017

Na majstrovstvách Slovenska v atletike základných škôl sme dokázali, že Revúčania sa v žiackej atletike skvele udomácnili.

Na štadióne v Nových Zámkoch sme síce na medaily nedosiahli, ale umiestnenia aj výkony boli solídne.

Najviac sa darilo Veronike Smolkovej vo vrhu guľou a Romanovi Krokavcovi v behu na 60 m - obaja sa umiestnili na krásnom 5. mieste. Filip Špak v silnej konkurencii starších pretekárov skončil v behu na 300 m na 8.mieste.

Všetkým trom športovcom ďakujeme za výbornú reprezentáciu školy na celoštátnej úrovni, veď umiestnenia v prvej desiatke sú jednoducho SUPER.

Ďakujeme aj pedagógom za ich prípravu.