Jabĺčková cesta

24.09.2017

Dňa 20.septembra sa u nás v ŠKD konala akcia “Jabĺčková cesta“. S deťmi sme sa porozprávali o tom ako dlho trvá, kým vyrastie veľká jabloň, z ktorej máme jabĺčka.

Našej atletike sa darí aj v novom školskom roku

17.09.2017

Tretí septembrový víkend sa v Nových Zámkoch uskutočnili Majstrovstvá Slovenska starších žiakov v atletike.

Naše didaktické hry

16.09.2017

Pekné septembrové počasie sme využili na realizáciu Didaktických hier, ktoré sa uskutočňujú v každom ročníku 1. stupňa raz ročne v trvaní 4 hodín a slúžia na praktické osvojenie si učiva.

ŠKOLA S VEĽMI DOBRÝMI VÝSLEDKAMI ŽIAKOV

15.09.2017

Naša základná škola s najlepším komplexným hodnotením v okrese Revúca.

Skvelý prvý rok revúckeho Atletického klubu ISKRA pri ZŠ J. A. Komenského

Atletika - kráľovná športu, patrí medzi najstaršie športové odvetvia.

Majstrovstvá Slovenska v atletike žiakov ZŠ

24.06.2017

Na majstrovstvách Slovenska v atletike základných škôl sme dokázali, že Revúčania sa v žiackej atletike skvele udomácnili.

Na štadióne v Nových Zámkoch sme síce na medaily nedosiahli, ale umiestnenia aj výkony boli solídne.

Najviac sa darilo Veronike Smolkovej vo vrhu guľou a Romanovi Krokavcovi v behu na 60 m - obaja sa umiestnili na krásnom 5. mieste. Filip Špak v silnej konkurencii starších pretekárov skončil v behu na 300 m na 8.mieste.

Všetkým trom športovcom ďakujeme za výbornú reprezentáciu školy na celoštátnej úrovni, veď umiestnenia v prvej desiatke sú jednoducho SUPER.

Ďakujeme aj pedagógom za ich prípravu.