Mladí záchranári

18.01.2018

Keď dôjde k úrazu človeka, je dôležité nezaváhať, a pomôcť. V prípade ohrozenia života totiž čas zohráva najdôležitejšiu úlohu.

Beseda s príslušníkmi našej mestskej polície

18.01.2018

Dňa 16.januára 2018 sa na našej škole uskutočnila beseda s pracovníkmi mestskej polície zameraná na prevenciu trestnej činnosti mládeže.

Ďalší dobrý skutok 5.C

16.01.2018

V piatok 12.1.2018 sme žiaci 5. C triedy po vyučovaní vybrali zaniesť darčeky,

Vedomostný ostrov už čoskoro aj u nás

16.01.2018

Prvé Vedomostné ostrovy už prichádzajú do škôl.

Povzbudzovali sme revúckych biatlonistov v Osrblí

14.01.2018

Členovia nášho turistického krúžku 14.1. povzbudzovali revúckych biatlonistov v Osrblí.

Majstrovstvá Slovenska v atletike žiakov ZŠ

24.06.2017

Na majstrovstvách Slovenska v atletike základných škôl sme dokázali, že Revúčania sa v žiackej atletike skvele udomácnili.

Na štadióne v Nových Zámkoch sme síce na medaily nedosiahli, ale umiestnenia aj výkony boli solídne.

Najviac sa darilo Veronike Smolkovej vo vrhu guľou a Romanovi Krokavcovi v behu na 60 m - obaja sa umiestnili na krásnom 5. mieste. Filip Špak v silnej konkurencii starších pretekárov skončil v behu na 300 m na 8.mieste.

Všetkým trom športovcom ďakujeme za výbornú reprezentáciu školy na celoštátnej úrovni, veď umiestnenia v prvej desiatke sú jednoducho SUPER.

Ďakujeme aj pedagógom za ich prípravu.