A niečo na letné čítanie ... magic 7

06.07.2019

Všetkým naším priaznivcom - letné číslo nášho školského časopisu magic 7.

Naši najlepší v školskom roku 2018/2019

02.07.2019

Počas slávnostného ukončenia školského roku sme aj teraz udeľovali naše najvyššie ocenenia.

Slávnostné ukončenie školského roka 2018/19

01.07.2019

Po desiatich mesiacoch usilovnej práce nadišiel túžobne očakávaný posledný deň v škole.

Výlet 4.A triedy

28.06.2019

Veľmi pekný výlet v prírode si užili aj žiaci 4. A triedy so svojimi rodičmi a triednou učiteľkou.

6.B na výlete – noc v Hvezdárni Rožňava

28.06.2019

Prišli sme, stanovali sme, drevo zbierali sme,opekali sme,

Mestský výlet 4.B

25.06.2019

O tom, že pekný deň sa dá stráviť aj na výlete v blízkom okolí sa presvedčili žiaci 4.B triedy. Našou prvou zastávkou bol Čertovský bowling.

Po skúsenosti v škole v prírode, kde sa deti pre tento šport nadchli, boli veľmi radi, že si ho môžu znova zahrať. Všetci podali slušné výkony. Druhou zastávkou bola návšteva šteniatok v záhrade ich triednej učiteľky. Keby deti mohli, hneď by si ich zobrali domov. Tešili sa z nich, nosili ich na rukách a každému psíkovi dali aj meno. Našu okružnú cestu sme zavŕšili spoločenským podujatím: Dni mesta Revúca. Povzbudili sme účinkujúcich žiakov našej školy a popozerali všetky stánky na jarmoku. Spokojní a správne hladní sme sa vrátili do školy, kde nás čakal chutný obed. V septembri sa tešíme na spoločný výlet s našimi rodičmi na Muránsku planinu.