Mapa stránky Preskočiť navigáciu k obsahu
Internetová žiacka knižka Jedálny lístok

Novinky

Hubertová jazda 2019 patrila aj našim žiakom

Hubertová jazda 2019 patrila aj našim žiakom

18.10.2019

Počas Hubertovej jazdy 2019 sa nestratili naši žiaci. Svojimi prekrásnymi jesennými výtvormi a aktivitami úspešne reprezentovali svoju školu - ZÁKLADNÚ ŠKOLU J. A. KOMENSKÉHO.

Svetový deň výživy v ŠKD

Svetový deň výživy v ŠKD

17.10.2019

V rámci svetového dňa výživy sme sa s deťmi venovali rôznym aktivitám na tému výživa.

Minulý rok LONDÝN, tento rok PARÍŽ a čo na budúci ....

Minulý rok LONDÝN, tento rok PARÍŽ a čo na budúci ....

16.10.2019

Aj takto sa učíme v ZŠ J. A. Komenského. Spoznávame svet. Minulý rok to bol Londýn, a tento rok naši žiaci, pedagógovia a rodičia navštívili prekrásny Paríž. A bolo sa čo pozerať.

Európsky týždeň programovania

Európsky týždeň programovania

16.10.2019

V dňoch 5. – 20. októbra 2019 vrcholil siedmy ročník Európskeho týždňa programovania.

Školské kolo Technickej olympiády

Školské kolo Technickej olympiády

15.10.2019

8. 10. 2019 sa konalo školské kolo 10. ročníka Technickej olympiády, do ktorého sa zapojilo 25 žiakov piateho až deviateho ročníka.

Všetky novinky

Mestský výlet 4.B

25.06.2019

O tom, že pekný deň sa dá stráviť aj na výlete v blízkom okolí sa presvedčili žiaci 4.B triedy. Našou prvou zastávkou bol Čertovský bowling.

Po skúsenosti v škole v prírode, kde sa deti pre tento šport nadchli, boli veľmi radi, že si ho môžu znova zahrať. Všetci podali slušné výkony. Druhou zastávkou bola návšteva šteniatok v záhrade ich triednej učiteľky. Keby deti mohli, hneď by si ich zobrali domov. Tešili sa z nich, nosili ich na rukách a každému psíkovi dali aj meno. Našu okružnú cestu sme zavŕšili spoločenským podujatím: Dni mesta Revúca. Povzbudili sme účinkujúcich žiakov našej školy a popozerali všetky stánky na jarmoku. Spokojní a správne hladní sme sa vrátili do školy, kde nás čakal chutný obed. V septembri sa tešíme na spoločný výlet s našimi rodičmi na Muránsku planinu.