Naša stážistka Iris

18.06.2019

Už takmer mesiac môžete v priestoroch našej školy, ZŠ J.A Komenského, stretnúť drobné, usmievavé žieňa, ktoré by ste si mohli spokojne, nebyť jej exotického vzhľadu, pomýliť s našou žiačkou.

1. miesto v Majstrovstvách nášho mesta

18.06.2019

Centrum voľného času na Kollárovej ulici usporiadalo v spolupráci so ZŠ J. A. Komenského v Revúcej 3. ročník majstrovstiev mesta Revúca vo florbale mladších žiakov ZŠ.

Well done girls!

17.06.2019

Hanka Marta Holešová z 3.B a Danielka Ďurišková zo 7.B triedy nás v piatok 14. júna reprezentovali na celoslovenskom finále súťaže „Jazykový kvet 2019“ v prednese poézie a prózy v anglickom jazyku.

Blahoželáme našej športovkyni

17.06.2019

Blahoželáme našej žiačke Nine Natálii Vavrekovej, ktorá na tohoročnej P-T-S v Šamoríne v hode oštepom skončila na veľmi peknom 3. mieste.

Výlet na Muránsku planinu

16.06.2019

Žiaci druhého ročníka si užili prekrásny výlet an Muránsku planinu, spolu s našou stážistkou Iris.

Môj koníček

05.06.2019

Počas uplynulých dní sme sa s deťmi v Školskom klube rozprávali o ich koníčkoch a o tom , čo ako deti robievali ich rodičia, či starí rodičia.

Medzi jeden z obľúbených koníčkov patrí aj zberateľstvo. Deti si spolu s rodičmi pripravili rôzne predmety, ktoré spoločne zbierajú, Na ukážku doniesli niektoré z nich. Našli sa medzi nimi starožitné hodiny, telefóny, známky, medaile, pohľadnice, servítky, mušle či hračky. Zbierky boli veľmi zaujímavé. Deti sa taktiež naučili dve nové slovíčka , a to "filatelista" a " numizmatik ". Na záver si deti nakreslili obrázky, na ktorých znázornili, aké predmety by radi v budúcnosti zbierali.