Medailová žatva na Majstrovstvách kraja - starší žiaci

19.05.2019

Na Majstrovstvách východoslovenského atletického zväzu, ktoré sa konali 19.mája 2019 v Košiciach sa našim pretekárom podarilo získať až päť zlatých a tri bronzové medaily.

1. miesto v okresnom kole v atletike žiakov a žiačok ZŠ - hurá na krajské kolo

18.05.2019

V piatok 17.5. sa na našich športoviskách konalo okresné kolo v atletike žiakov a žiačok ZŠ nášho okresu. A znovu sa nám darilo.

Budovanie našej dažďovej záhrady pokračuje

17.05.2019

Budovanie našej dažďovej záhrady sa blíži do finále. Už nás čaká iba výsadba rastlín a umiestnenie informačnej tabule.

Prvá škola v prírode sa končí

17.05.2019

17. mája končí naša prvá škola v prírode žiakov 1. a 3 ročníka. Už onedlho 20.5. ich vystriedajú žiaci 4. ročníka. Tu je niekoľko krásnych obrazových pozdravov zo tatranskej obce Ždiar.

Seniori okresu športovali na olympijských hrách

16.05.2019

15.5. zavítali do nášho športového areálu športu chtiví seniori z celého nášho okresu. Zorganizovali si seniorské olympijské hry.

Máme víťazov 2. ročníka Atletickej štafety materských škôl nášho mesta

25.02.2019

Vo štvrtok 21.2.2019 sa v našej škole opäť stretli deti z materských škôl na 3. kole atletickej ligy.

V tomto kole excelovali deti z MŠ Clementisovej, a tak si zaslúžili víťazstvo. Deti súťažili v šiestich disciplínach a okrem kopca zážitkov si odniesli aj krásne ceny. Úplných víťazom zo všetkých troch kôl môže byť len jeden, a tak v celkovom hodnotení získali prvenstvo deti z MŠ Katolíckej - víťazom gratulujeme.