Naši úspešní strelci

12.12.2018

Krajská školská strelecká liga nám priniesla víťazstvo v súťaži družstiev v disciplíne Vzduchová puška streľba v stoji 40 rán

Škola je veľký dom. Škola je celá veľká.

12.12.2018

Žijú v nej školáci a pani učiteľka..... uplynulý týždeň patrila 3.B trieda nielen žiakom a pani učiteľke, ale aj rodičom, ktorí svoju prácu na chvíľku vymenili za tú našu školskú.

Rodičia učiteľmi v 2.A

10.12.2018

Každoročne sa v našej škole uskutočňuje týždeň, kedy sa rodičia môžu stať učiteľmi.

Malí informatici na 1. stupni

10.12.2018

Žiaci na prvom stupni pracujú s informáciami, používajú vhodné nástroje na ich spracovanie -

Výsledky školského kola Geografickej olympiády

10.12.2018

A máme už aj výsledky školského kola Geografickej olympiády.

Náš úspech v okresnom kole technickej olympiády - 1. miesto

29.11.2018

Už štvrtý krát sa žiaci našej školy zúčastnili technickej olympiády v Detve, kde si zmerali svoje sily v teoretických vedomostiach aj praktických zručnostiach so svojimi rovesníkmi.

Tento rok našu školu reprezentovali Adam Kotlarčík v kategórii mladších žiakov a Lukáš Berzéty a Róbert Biž v kategórii starších žiakov, kde sa súťaží vo dvojiciach. Chlapci boli veľmi šikovní – úspešne zvládli vedomostný test a vyrobili pekný výrobok. V obidvoch kategóriách sme obsadili 1. miesto. Všetkým trom budeme  držať prsty na krajskej súťaži v Banskej Bystrici , kde budú našu školu aj okres reprezentovať. Blahoželáme a prajeme veľa úspechov!