Medailová žatva na Majstrovstvách kraja - starší žiaci

19.05.2019

Na Majstrovstvách východoslovenského atletického zväzu, ktoré sa konali 19.mája 2019 v Košiciach sa našim pretekárom podarilo získať až päť zlatých a tri bronzové medaily.

1. miesto v okresnom kole v atletike žiakov a žiačok ZŠ - hurá na krajské kolo

18.05.2019

V piatok 17.5. sa na našich športoviskách konalo okresné kolo v atletike žiakov a žiačok ZŠ nášho okresu. A znovu sa nám darilo.

Budovanie našej dažďovej záhrady pokračuje

17.05.2019

Budovanie našej dažďovej záhrady sa blíži do finále. Už nás čaká iba výsadba rastlín a umiestnenie informačnej tabule.

Prvá škola v prírode sa končí

17.05.2019

17. mája končí naša prvá škola v prírode žiakov 1. a 3 ročníka. Už onedlho 20.5. ich vystriedajú žiaci 4. ročníka. Tu je niekoľko krásnych obrazových pozdravov zo tatranskej obce Ždiar.

Seniori okresu športovali na olympijských hrách

16.05.2019

15.5. zavítali do nášho športového areálu športu chtiví seniori z celého nášho okresu. Zorganizovali si seniorské olympijské hry.

Náš úspech v okresnom kole technickej olympiády - 1. miesto

29.11.2018

Už štvrtý krát sa žiaci našej školy zúčastnili technickej olympiády v Detve, kde si zmerali svoje sily v teoretických vedomostiach aj praktických zručnostiach so svojimi rovesníkmi.

Tento rok našu školu reprezentovali Adam Kotlarčík v kategórii mladších žiakov a Lukáš Berzéty a Róbert Biž v kategórii starších žiakov, kde sa súťaží vo dvojiciach. Chlapci boli veľmi šikovní – úspešne zvládli vedomostný test a vyrobili pekný výrobok. V obidvoch kategóriách sme obsadili 1. miesto. Všetkým trom budeme  držať prsty na krajskej súťaži v Banskej Bystrici , kde budú našu školu aj okres reprezentovať. Blahoželáme a prajeme veľa úspechov!