Športové súťaže v ŠKD

22.02.2019

Dňa 18.2.2019 sme si pre naše deti v ŠKD pripravili športové súťaže v našej telocvični.

Malý vedecký park

21.02.2019

Ďakujeme Nadácii Volkswagen za podporu našej školy. V rámci zamestnaneckého programu sme za poskytnutý finančný príspevok zadovážili hracie vedecké prvky - výklopný labyrint a vzduchové delo.

2. miesto v regionálnom kole

20.02.2019

20.2. sa v telocvični GMK v Revúcej konalo regionálne kolo žiačok ZŠ v basketbale.

1. miesto v okresnom kole Dejepisnej olympiády

18.02.2019

V minulých dňoch sa konalo okresné kolo Dejepisnej olympiády.

1. miesto v okresnom kole Biologickej olympiády

18.02.2019

Máme už aj výsledky okresného kola Biologickej olympiády.

Náš úspech v okresnom kole technickej olympiády - 1. miesto

29.11.2018

Už štvrtý krát sa žiaci našej školy zúčastnili technickej olympiády v Detve, kde si zmerali svoje sily v teoretických vedomostiach aj praktických zručnostiach so svojimi rovesníkmi.

Tento rok našu školu reprezentovali Adam Kotlarčík v kategórii mladších žiakov a Lukáš Berzéty a Róbert Biž v kategórii starších žiakov, kde sa súťaží vo dvojiciach. Chlapci boli veľmi šikovní – úspešne zvládli vedomostný test a vyrobili pekný výrobok. V obidvoch kategóriách sme obsadili 1. miesto. Všetkým trom budeme  držať prsty na krajskej súťaži v Banskej Bystrici , kde budú našu školu aj okres reprezentovať. Blahoželáme a prajeme veľa úspechov!