Zima netradične

27.01.2022

Pri pohľade z okna to tak nevyzerá, ale stále tu máme zimu, ale bez snehu na ktorý sa každý z nás stále veľmi teší.

TALENT ŠKOLY 2021 - vyhodnotenie

25.01.2022

Prehliadku Talent školy 2021 máme úspešne za sebou a máme aj víťaza a poradie účinkujúcich.

Pomoc ohrozeným

24.01.2022

Hoci krajina nie je prikrytá bielou perinou, vtáčiky majú potravy v tomto období menej.

Úsmev vďaka Amavetu

Úsmevy na ďalších tváričkách sa nám podarilo vyčariť vďaka Amavet klubu 958

Zázračné včely

20.01.2022

Milí žiaci, rodičia, priatelia školy, prosíme o Váš "hlas".

Naša ČERVENÁ STUŽKA medzi ocenenými

17.12.2021

Zo 101 zaslaných správ sa hodnotiaca komisia rozhodla oceniť aj našu aktivitu. A čím sme si to zaslúžili?

Na úvod kampane sme vyvesili plagáty tejto kampane na vchodové dvere školy, taktiež aj na vchodové dvere do jedálne. Na hodinách
etických výchov , náboženskej výchovy a občianskej výchovy v triedach na druhom stupni sme si pozreli film Anjeli a filmy s obchodovaním ľudí. Keďže tohto roku sme si pripomenuli 30. výročie od smrti speváka Freddieho Mercuryho, starší žiaci prejavili záujem pozrieť si dokument o ňom. Po vzhliadnutí týchto filmov nasledovala diskusia. Na spôsob ,, Živej červenej stužky " sme dnes vytvorili ,,živé srdce", ktoré symbolizuje solidaritu s touto kampaňou a skutočnosť, že to robíme naozaj ,, od srdca ". O priebehukampane na našej škole, ako aj o jej výsledku sme informovali širokú verejnosť v školskom rozhlase, na webovej stránke školy, ako aj na sociálnych sieťach.

Ďakujeme všetkým organizátorom za prípravu a samotnú realizáciu aktivít.