Športové súťaže v ŠKD

22.02.2019

Dňa 18.2.2019 sme si pre naše deti v ŠKD pripravili športové súťaže v našej telocvični.

Malý vedecký park

21.02.2019

Ďakujeme Nadácii Volkswagen za podporu našej školy. V rámci zamestnaneckého programu sme za poskytnutý finančný príspevok zadovážili hracie vedecké prvky - výklopný labyrint a vzduchové delo.

2. miesto v regionálnom kole

20.02.2019

20.2. sa v telocvični GMK v Revúcej konalo regionálne kolo žiačok ZŠ v basketbale.

1. miesto v okresnom kole Dejepisnej olympiády

18.02.2019

V minulých dňoch sa konalo okresné kolo Dejepisnej olympiády.

1. miesto v okresnom kole Biologickej olympiády

18.02.2019

Máme už aj výsledky okresného kola Biologickej olympiády.

Naša firma

14.01.2019

Býva dobrou tradíciou, že na našej škole pracuje cvičná školská firma.

Tohto roku je to JA Firma Gemeration, ktorá sa dňa 14. januára 2019 zišla na svojom ustanovujúcom valnom zhromaždení, aby jej členovia odsúhlasili stanovy, podnikateľský a finančný plán, podľa ktorého bude v priebehu školského roka tvrdo pracovať, aby v konečnom dôsledku dosiahla zisk.

V závere zasadnutia akcionári nešetrili chválou na adresu prezentačných schopností vystupujúcich a taktiež spokojnosťou nad kvalitou zodpovedaných otázok.