Naša stážistka Iris

18.06.2019

Už takmer mesiac môžete v priestoroch našej školy, ZŠ J.A Komenského, stretnúť drobné, usmievavé žieňa, ktoré by ste si mohli spokojne, nebyť jej exotického vzhľadu, pomýliť s našou žiačkou.

1. miesto v Majstrovstvách nášho mesta

18.06.2019

Centrum voľného času na Kollárovej ulici usporiadalo v spolupráci so ZŠ J. A. Komenského v Revúcej 3. ročník majstrovstiev mesta Revúca vo florbale mladších žiakov ZŠ.

Well done girls!

17.06.2019

Hanka Marta Holešová z 3.B a Danielka Ďurišková zo 7.B triedy nás v piatok 14. júna reprezentovali na celoslovenskom finále súťaže „Jazykový kvet 2019“ v prednese poézie a prózy v anglickom jazyku.

Blahoželáme našej športovkyni

17.06.2019

Blahoželáme našej žiačke Nine Natálii Vavrekovej, ktorá na tohoročnej P-T-S v Šamoríne v hode oštepom skončila na veľmi peknom 3. mieste.

Výlet na Muránsku planinu

16.06.2019

Žiaci druhého ročníka si užili prekrásny výlet an Muránsku planinu, spolu s našou stážistkou Iris.

Naše strelecké snaženie pokračuje

13.12.2018

Tentokrát sme si zmerali sily so strelcami v našom okrese. Družstvo starších žiakov/žiačok sa umiestnilo na 1. mieste a postupuje na krajské kolo v streľbe základných škôl.

Medzi jednotlivcami zvíťazil Robert Biž z 8.A , ktorý nastrieľal 139 bodov, druhá skončila Nina Vavreková so 129 bodmi a piata Tamara Molentová so 114 bodmi. Mladší žiaci ako družstvo skončili na druhom mieste. Na krajské kolo z mladších žiakov postupuje ako jednotlivec Alexandra Štempelová, ktorá sa umiestnila na 3.mieste,nastrieľala 116 bodov. Potešilo aj 4.miesto ešte len piataka Michala Biža, ktorému len o vlások ušla medaila - skončil štvrtý so ziskom 114 bodov. Martin Galovič skončil na svojej premiérovej streleckej súťaží na 7.mieste.