Športové súťaže v ŠKD

22.02.2019

Dňa 18.2.2019 sme si pre naše deti v ŠKD pripravili športové súťaže v našej telocvični.

Malý vedecký park

21.02.2019

Ďakujeme Nadácii Volkswagen za podporu našej školy. V rámci zamestnaneckého programu sme za poskytnutý finančný príspevok zadovážili hracie vedecké prvky - výklopný labyrint a vzduchové delo.

2. miesto v regionálnom kole

20.02.2019

20.2. sa v telocvični GMK v Revúcej konalo regionálne kolo žiačok ZŠ v basketbale.

1. miesto v okresnom kole Dejepisnej olympiády

18.02.2019

V minulých dňoch sa konalo okresné kolo Dejepisnej olympiády.

1. miesto v okresnom kole Biologickej olympiády

18.02.2019

Máme už aj výsledky okresného kola Biologickej olympiády.

Naši cestovatelia navštívili vianočnú Banskú Bystricu

05.12.2018

Sobota prvého decembra bola veru mrazivá. Napriek tomu sme sa s cestovateľským krúžkom vybrali do Banskej Bystrice.

Najskôr  nás pútavé rozprávanie lektora v Múzeu SNP sprevádzalo smutnými dejinami našej vlasti. Pochopili sme , že zlo medzi ľuďmi prináša zlo medzi národmi a to krutú vojnu, v ktorej trpia hlavne nevinní.

O to viac sme si potom užívali predvianočnú atmosféru mesta so svojou krásnou výzdobou, vôňami a predvianočnou pohodou.