Naši úspešní strelci

12.12.2018

Krajská školská strelecká liga nám priniesla víťazstvo v súťaži družstiev v disciplíne Vzduchová puška streľba v stoji 40 rán

Škola je veľký dom. Škola je celá veľká.

12.12.2018

Žijú v nej školáci a pani učiteľka..... uplynulý týždeň patrila 3.B trieda nielen žiakom a pani učiteľke, ale aj rodičom, ktorí svoju prácu na chvíľku vymenili za tú našu školskú.

Rodičia učiteľmi v 2.A

10.12.2018

Každoročne sa v našej škole uskutočňuje týždeň, kedy sa rodičia môžu stať učiteľmi.

Malí informatici na 1. stupni

10.12.2018

Žiaci na prvom stupni pracujú s informáciami, používajú vhodné nástroje na ich spracovanie -

Výsledky školského kola Geografickej olympiády

10.12.2018

A máme už aj výsledky školského kola Geografickej olympiády.

Naši cestovatelia navštívili vianočnú Banskú Bystricu

05.12.2018

Sobota prvého decembra bola veru mrazivá. Napriek tomu sme sa s cestovateľským krúžkom vybrali do Banskej Bystrice.

Najskôr  nás pútavé rozprávanie lektora v Múzeu SNP sprevádzalo smutnými dejinami našej vlasti. Pochopili sme , že zlo medzi ľuďmi prináša zlo medzi národmi a to krutú vojnu, v ktorej trpia hlavne nevinní.

O to viac sme si potom užívali predvianočnú atmosféru mesta so svojou krásnou výzdobou, vôňami a predvianočnou pohodou.