Medailová žatva na Majstrovstvách kraja - starší žiaci

19.05.2019

Na Majstrovstvách východoslovenského atletického zväzu, ktoré sa konali 19.mája 2019 v Košiciach sa našim pretekárom podarilo získať až päť zlatých a tri bronzové medaily.

1. miesto v okresnom kole v atletike žiakov a žiačok ZŠ - hurá na krajské kolo

18.05.2019

V piatok 17.5. sa na našich športoviskách konalo okresné kolo v atletike žiakov a žiačok ZŠ nášho okresu. A znovu sa nám darilo.

Budovanie našej dažďovej záhrady pokračuje

17.05.2019

Budovanie našej dažďovej záhrady sa blíži do finále. Už nás čaká iba výsadba rastlín a umiestnenie informačnej tabule.

Prvá škola v prírode sa končí

17.05.2019

17. mája končí naša prvá škola v prírode žiakov 1. a 3 ročníka. Už onedlho 20.5. ich vystriedajú žiaci 4. ročníka. Tu je niekoľko krásnych obrazových pozdravov zo tatranskej obce Ždiar.

Seniori okresu športovali na olympijských hrách

16.05.2019

15.5. zavítali do nášho športového areálu športu chtiví seniori z celého nášho okresu. Zorganizovali si seniorské olympijské hry.

Naši cestovatelia navštívili vianočnú Banskú Bystricu

05.12.2018

Sobota prvého decembra bola veru mrazivá. Napriek tomu sme sa s cestovateľským krúžkom vybrali do Banskej Bystrice.

Najskôr  nás pútavé rozprávanie lektora v Múzeu SNP sprevádzalo smutnými dejinami našej vlasti. Pochopili sme , že zlo medzi ľuďmi prináša zlo medzi národmi a to krutú vojnu, v ktorej trpia hlavne nevinní.

O to viac sme si potom užívali predvianočnú atmosféru mesta so svojou krásnou výzdobou, vôňami a predvianočnou pohodou.