Športové súťaže v ŠKD

22.02.2019

Dňa 18.2.2019 sme si pre naše deti v ŠKD pripravili športové súťaže v našej telocvični.

Malý vedecký park

21.02.2019

Ďakujeme Nadácii Volkswagen za podporu našej školy. V rámci zamestnaneckého programu sme za poskytnutý finančný príspevok zadovážili hracie vedecké prvky - výklopný labyrint a vzduchové delo.

2. miesto v regionálnom kole

20.02.2019

20.2. sa v telocvični GMK v Revúcej konalo regionálne kolo žiačok ZŠ v basketbale.

1. miesto v okresnom kole Dejepisnej olympiády

18.02.2019

V minulých dňoch sa konalo okresné kolo Dejepisnej olympiády.

1. miesto v okresnom kole Biologickej olympiády

18.02.2019

Máme už aj výsledky okresného kola Biologickej olympiády.

Naši žiaci na potulkách po Londýne

29.11.2018

Členovia klubu Amavet 939 pri ZŠ J. A. Komenského sa stali účastníkmi zájazdu do hlavného mesta Veľkej Británie - mesta Londýn.

Londýn si vybrali, hlavne z dôvodu vyskúšať si svoje znalosti z anglického jazyka v tom naj anglickom meste a tiež navštíviť a vidieť zaujímavosti tohto mesta v predvianočnom  čase. A zážitkov si odniesli veľmi veľa.

Prešli si niekoľko londýnskych pamiatok - Big Ben, Trafalgarské námestie, Oxford streat, Tower bridge, sea land, Winter Wonderland a mnoho iných.

Poďakovanie patrí  pani učiteľke Zuzke Kovaľovej, ktorá ich  previedla celým Londýnom a celý zájazd zorganizovala. Ďakujeme! O rok možno Paríž ...