Naši úspešní strelci

12.12.2018

Krajská školská strelecká liga nám priniesla víťazstvo v súťaži družstiev v disciplíne Vzduchová puška streľba v stoji 40 rán

Škola je veľký dom. Škola je celá veľká.

12.12.2018

Žijú v nej školáci a pani učiteľka..... uplynulý týždeň patrila 3.B trieda nielen žiakom a pani učiteľke, ale aj rodičom, ktorí svoju prácu na chvíľku vymenili za tú našu školskú.

Rodičia učiteľmi v 2.A

10.12.2018

Každoročne sa v našej škole uskutočňuje týždeň, kedy sa rodičia môžu stať učiteľmi.

Malí informatici na 1. stupni

10.12.2018

Žiaci na prvom stupni pracujú s informáciami, používajú vhodné nástroje na ich spracovanie -

Výsledky školského kola Geografickej olympiády

10.12.2018

A máme už aj výsledky školského kola Geografickej olympiády.

Naši žiaci na potulkách po Londýne

29.11.2018

Žiaci, učitelia aj rodičia zo Základnej školy J. A. Komenského sa stali účastníkmi zájazdu do hlavného mesta Veľkej Británie - mesta Londýn.

Londýn si vybrali, hlavne z dôvodu vyskúšať si svoje znalosti z anglického jazyka v tom naj anglickom meste a tiež navštíviť a vidieť zaujímavosti tohto mesta v predvianočnom  čase. A zážitkov si odniesli veľmi veľa.

Prešli si niekoľko londýnskych pamiatok - Big Ben, Trafalgarské námestie, Oxford streat, Tower bridge, sea land, Winter Wonderland a mnoho iných.

Poďakovanie patrí  pani učiteľke Zuzke Kovaľovej, ktorá ich  previedla celým Londýnom a celý zájazd zorganizovala. Ďakujeme! O rok možno Paríž ...