Medailová žatva na Majstrovstvách kraja - starší žiaci

19.05.2019

Na Majstrovstvách východoslovenského atletického zväzu, ktoré sa konali 19.mája 2019 v Košiciach sa našim pretekárom podarilo získať až päť zlatých a tri bronzové medaily.

1. miesto v okresnom kole v atletike žiakov a žiačok ZŠ - hurá na krajské kolo

18.05.2019

V piatok 17.5. sa na našich športoviskách konalo okresné kolo v atletike žiakov a žiačok ZŠ nášho okresu. A znovu sa nám darilo.

Budovanie našej dažďovej záhrady pokračuje

17.05.2019

Budovanie našej dažďovej záhrady sa blíži do finále. Už nás čaká iba výsadba rastlín a umiestnenie informačnej tabule.

Prvá škola v prírode sa končí

17.05.2019

17. mája končí naša prvá škola v prírode žiakov 1. a 3 ročníka. Už onedlho 20.5. ich vystriedajú žiaci 4. ročníka. Tu je niekoľko krásnych obrazových pozdravov zo tatranskej obce Ždiar.

Seniori okresu športovali na olympijských hrách

16.05.2019

15.5. zavítali do nášho športového areálu športu chtiví seniori z celého nášho okresu. Zorganizovali si seniorské olympijské hry.

Naši žiaci na potulkách po Londýne

29.11.2018

Členovia klubu Amavet 939 pri ZŠ J. A. Komenského sa stali účastníkmi zájazdu do hlavného mesta Veľkej Británie - mesta Londýn.

Londýn si vybrali, hlavne z dôvodu vyskúšať si svoje znalosti z anglického jazyka v tom naj anglickom meste a tiež navštíviť a vidieť zaujímavosti tohto mesta v predvianočnom  čase. A zážitkov si odniesli veľmi veľa.

Prešli si niekoľko londýnskych pamiatok - Big Ben, Trafalgarské námestie, Oxford streat, Tower bridge, sea land, Winter Wonderland a mnoho iných.

Poďakovanie patrí  pani učiteľke Zuzke Kovaľovej, ktorá ich  previedla celým Londýnom a celý zájazd zorganizovala. Ďakujeme! O rok možno Paríž ...