Plavecký výcvik

23.05.2018

Plavecký kurz žiakov ZŠ J. A. Komenského v Revúcej sa konal v dňoch 14. 5. – 18. 5. 2018.

Na ceste za poznaním

20.05.2018

Každé ráno je niečím výnimočné. Nebolo to inak ani 18.5.2018, kedy sme sa so 7.B triedou vybrali do Bratislavy. Cesta prebiehala veľmi veselo a my všetci sme sa už nevedeli dočkať príchodu do nášho prvého cieľa. Markíza.

1. miesto - okresné kolo v atletike družstiev žiakov ZŠ

19.05.2018

Zvíťazili sme na okresnom kole žiakov základných škôl v atletike a postupujeme do krajského kola, ktoré sa bude konať 12.júna v Banskej Bystrici.

Venované našim mamám a rodinám

18.05.2018

Skutočne šťastný človek je ten, ktorý má okolo seba milujúcich ľudí, na ktorých sa môže v každej situácii spoľahnúť. Je to práve rodina, kde začíname objavovať svet, rodičia nám odovzdávajú svoju múdrosť a učia nás životným hodnotám.

Máme finalistu Čokoládovej tretry 2018

17.05.2018

Najmladší pretekári atletického klubu ISKRA pri ZŠ J. A. Komenského sa zúčastnili krajského finále výnimočnej šprintérskej detskej súťaže Čokoládová tretra, ktorú v minulosti podporil aj Usain Bolt.

Naši najlepší v školskom roku 2016/2017

12.07.2017

V závere každého školského roku udeľujeme najvyššie ocenenia pre našich najlepších žiakov a tak bolo tomu aj v tomto roku .

Najvyššie ocenenia školy získali nasledovní žiaci:

"Absolvent školy "- Katarína Regendová a Petra Mladšia.

" Reprezentant školy"- Roman Krokavec, Ariana Fumero - Diaz a členovia súťažného družstva Detskej P -T -S Nina Natália Vavreková, Tamara Molentová, Lucia Ďurišková, Kornélia Chlebušová, Martin Siman, Milan Smolko, Miroslav Ferenc, Šturmankin.

"Cena riaditeľa školy"- Helenka Slivenská.

Všetkým oceneným srdečne blahoželáme.