Mapa stránky Preskočiť navigáciu k obsahu
Internetová žiacka knižka Jedálny lístok

Novinky

Naša stážistka Iris

Naša stážistka Iris

18.06.2019

Už takmer mesiac môžete v priestoroch našej školy, ZŠ J.A Komenského, stretnúť drobné, usmievavé žieňa, ktoré by ste si mohli spokojne, nebyť jej exotického vzhľadu, pomýliť s našou žiačkou.

1. miesto v Majstrovstvách nášho mesta

1. miesto v Majstrovstvách nášho mesta

18.06.2019

Centrum voľného času na Kollárovej ulici usporiadalo v spolupráci so ZŠ J. A. Komenského v Revúcej 3. ročník majstrovstiev mesta Revúca vo florbale mladších žiakov ZŠ.

Well done girls!

Well done girls!

17.06.2019

Hanka Marta Holešová z 3.B a Danielka Ďurišková zo 7.B triedy nás v piatok 14. júna reprezentovali na celoslovenskom finále súťaže „Jazykový kvet 2019“ v prednese poézie a prózy v anglickom jazyku.

Blahoželáme našej športovkyni

17.06.2019

Blahoželáme našej žiačke Nine Natálii Vavrekovej, ktorá na tohoročnej P-T-S v Šamoríne v hode oštepom skončila na veľmi peknom 3. mieste.

Výlet na Muránsku planinu

Výlet na Muránsku planinu

16.06.2019

Žiaci druhého ročníka si užili prekrásny výlet an Muránsku planinu, spolu s našou stážistkou Iris.

Všetky novinky

Naši najmladší športovci na Majstrovstvách kraja

10.06.2019

Krásne slnečné počasie privítalo najmladšie a mladšie žiactvo na Majstrovstvách kraja v Michalovciach. Naša výprava v horúčave statočne bojovala a deťom sa podarilo získať až desať medailových umiestnení.

Najviac sa darilo Sofii Simanovej, ktorá získala zlato v kriketke aj vo vrhu guľou. Alexandra Štempelová bola zlatá v chôdzi na 2000 m a strieborná vo vrhu guľou. Ivanka Simanová sa blysla zlatou medailou v skoku do diaľky, striebrom v kriketke a piatym miestom v behu na 60m. Dominik Šuhaj si vybehal bronz v behu na 1000m a získal tretie miesto vo vrhu guľou. Hanka Bottová sa v behu na 1000 m po zlepšení o takmer 20 sekúnd ocitla na bronzovom stupienku.Svoju prvú - bronzovú medailu získala aj Peťa Hudecová vo vrhu guľou.Medailovú bilanciu zavŕšili ziskom bronzu najmladšie dievčatá v štafete 4x60m, bežali v zložení Hanka Bottová, Peťa Hudecová, Stella Levická a Sabina Rojáková .Pochváliť musíme aj ďalších športovcov, ktorým chýbalo kúsok športového šťastia , Miška Hudecová získala 4.miesto v hode kriketkou, Davidovi Mihálovi o osem stotín ušla bronzová medaila v behu na 600m, pričom sa jeho výkon zlepšil od posledných pretekov o 9 sekúnd. Cenný je aj postup Davida s Jurkom Šturmankinom do finále v behu na 60m. Veľká pochvala patrí Vanesse Šuhajovej, ktorá skončila v skoku do diaľky na 4.mieste, pričom bola od svojich súperiek mladšia o viac ako dva roky. Štvrté miesto získal tiež Tobias Paleček vo vrhu guľou, piate miesto Jakub Šturmankin v skoku do diaľky, Martin Siman v behu na 1500m, Saška Hižnayová v chôdzi na 2000m, David Mihál v skoku do diaľky. Svoje prvé veľké preteky absolvovala aj Melánia Mračnová a Ondrejko Botto. obaja podali krásne výkony.
Všetkým ďakujeme za reprezentáciu a tešíme sa na pokračovanie dráhovej sezóny v septembri.