Mapa stránky Preskočiť navigáciu k obsahu
Internetová žiacka knižka Jedálny lístok

Novinky

Časový a priestorový harmonogram vyučovania od 1.6. do 5.6.2020

27.05.2020

Vážení rodičia, milí žiaci, oznamujeme Vám časový a priestorový harmonogram vyučovania od 1.6 do 5.6.2020. Každý deň začíname postupne od 7.15 hod. do 7.40 hod. a končíme postupne od 15.45 hod. do 16.20 hod..

Informácie k vyučovaniu žiakov od 1. 6. 2020

25.05.2020

Vážení rodičia, postupne Vás budeme informovať o podrobnostiach k vyučovaniu žiakov od 1.6. 2020. V prípade zmien a doplnkov, budeme informácie AKTUALIZOVAŤ.

Vyhlásenie o bezinfekčnosti žiaka 1. - 5. ročníka - NOVÉ

21.05.2020

Vážení rodičia, pri nástupe žiaka 1.6.2020 na vyučovanie bude potrebné zákonným zástupcom predložiť vyplnené a podpísané Vyhlásenie o bezinfekčnosti žiaka.

Chystáme sa do školy

20.05.2020

Vážení rodičia, v súvislosti s prípravou na otvorenie škôl pre žiakov 1.- 5. ročníka od 1.6.2020, si Vás dovoľujeme požiadať o vyjadrenie Vášho záujmu o nástup Vášho dieťaťa opäť do školy

2. miesto - krajské kolo biologickej olympiády

17.05.2020

15. mája sa konalo dištančne Krajské kolo 54. ročníka biologickej olympiády kategórie C.

Všetky novinky

Najmladšie revúcke atlétky vicemajsterkami kraja

24.09.2019

Koniec leta sa v atletike nesie v znamení posledných prestížnych dráhových súťaží. Letnú sezónu sme ukončili posledným kolom v krajskej súťaži družstiev.

Najmladšie žiačky sa stali vicemajsterkami kraja, keď im najvyšší titul unikol doslova o vlások až na poslednom, štvrtom kole.Družstvo najmladších žiačok súťažilo v zložení Ivanka Simanová, Sofia Simanová, Tamarka Chlebušová, Hanka Bottová, Sabina Rojáková, Danielka Hlinková, Stellka Levická, Laura Lamperová, Petra Hudecová. Staršie žiačky po treťom kole figurovali na skvelom druhom mieste, avšak štvrtého kola sa nemohlo zúčastniť viacero výborných pretekárok, takže nakoniec obsadili štvrté miesto z pätnástich zúčastnených atletických klubov. Poďakovanie patrí Lucii Ďuriškovej, Zuzke Viestovej, Saške Štempelovej, Ninke Vavrekovej, Tamarke Molentovej, Martine Raganovej, Rebeke Rojákovej, MIške Hudecovej, Saške Hižnayovej, Nelke Chlebušovej a Zuzke Kiselovej. Ďalšou významnou súťažou boli Majstrovstvá Slovenskej republiky v kategórii staršieho žiactva. Reprezentovali nás vo vrhu guľou Zuzka Kiselová, Nina Vavreková, obe dievčatá postúpili do finále, kde obsadili piate a siedme miesto. Keďže ich predbehli len o rok staršie pretekárky, budúci rok so svojimi výkonmi budú atakovať medailové umiestnenia. V behu na 3000m si dobre počínal Robert Biž, ktorý dobehol do cieľa v osobnom rekorde.Nela Chlebušová sa čestne popasovala s prekážkami v behu na 100m. Lucka Ďurišková v hode diskom skončila tesne za finálovou osmičkou. Tento víkend nás reprezentovala aj naša talentovaná chodkyňa Saška Štempelová na medzinárodných pretekoch - Banskobystrickom chodeckom mítingu . Skončila tesne pod víťaznými stupňami na 4.mieste. Všetkým športovcom blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu školy a mesta.