Naši úspešní strelci

12.12.2018

Krajská školská strelecká liga nám priniesla víťazstvo v súťaži družstiev v disciplíne Vzduchová puška streľba v stoji 40 rán

Škola je veľký dom. Škola je celá veľká.

12.12.2018

Žijú v nej školáci a pani učiteľka..... uplynulý týždeň patrila 3.B trieda nielen žiakom a pani učiteľke, ale aj rodičom, ktorí svoju prácu na chvíľku vymenili za tú našu školskú.

Rodičia učiteľmi v 2.A

10.12.2018

Každoročne sa v našej škole uskutočňuje týždeň, kedy sa rodičia môžu stať učiteľmi.

Malí informatici na 1. stupni

10.12.2018

Žiaci na prvom stupni pracujú s informáciami, používajú vhodné nástroje na ich spracovanie -

Výsledky školského kola Geografickej olympiády

10.12.2018

A máme už aj výsledky školského kola Geografickej olympiády.

Navštívili sme Okresný súd v Revúcej

05.12.2018

Dňa 3. decembra sa žiaci 8. B triedy zúčastnili na súdnom pojednávaní na Okresnom súde v Revúcej,

ktoré bolo voľným pokračovaním novembrovej besedy s prokurátorom JUDr. Prčom, ktorý stál na strane zástupcu štátu v súdnom procese. Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým zúčastneným stranám, ako aj všetkým zamestnancom súdu, že nám umožnili účasť na tomto pojednávaní, ktorému predchádzala beseda, ktorá mala na žiakov edukatívny vplyv.Ďakujeme za ústretovosť, lebo vieme, že účasť na súdnych pojednávaniach nie je pre žiakov na všetkých súdoch  samozrejmosťou, aj napriek ich verejnému charakteru.