Športové súťaže v ŠKD

22.02.2019

Dňa 18.2.2019 sme si pre naše deti v ŠKD pripravili športové súťaže v našej telocvični.

Malý vedecký park

21.02.2019

Ďakujeme Nadácii Volkswagen za podporu našej školy. V rámci zamestnaneckého programu sme za poskytnutý finančný príspevok zadovážili hracie vedecké prvky - výklopný labyrint a vzduchové delo.

2. miesto v regionálnom kole

20.02.2019

20.2. sa v telocvični GMK v Revúcej konalo regionálne kolo žiačok ZŠ v basketbale.

1. miesto v okresnom kole Dejepisnej olympiády

18.02.2019

V minulých dňoch sa konalo okresné kolo Dejepisnej olympiády.

1. miesto v okresnom kole Biologickej olympiády

18.02.2019

Máme už aj výsledky okresného kola Biologickej olympiády.

Navštívili sme Okresný súd v Revúcej

05.12.2018

Dňa 3. decembra sa žiaci 8. B triedy zúčastnili na súdnom pojednávaní na Okresnom súde v Revúcej,

ktoré bolo voľným pokračovaním novembrovej besedy s prokurátorom JUDr. Prčom, ktorý stál na strane zástupcu štátu v súdnom procese. Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým zúčastneným stranám, ako aj všetkým zamestnancom súdu, že nám umožnili účasť na tomto pojednávaní, ktorému predchádzala beseda, ktorá mala na žiakov edukatívny vplyv.Ďakujeme za ústretovosť, lebo vieme, že účasť na súdnych pojednávaniach nie je pre žiakov na všetkých súdoch  samozrejmosťou, aj napriek ich verejnému charakteru.