A niečo na letné čítanie ... magic 7

06.07.2019

Všetkým naším priaznivcom - letné číslo nášho školského časopisu magic 7.

Naši najlepší v školskom roku 2018/2019

02.07.2019

Počas slávnostného ukončenia školského roku sme aj teraz udeľovali naše najvyššie ocenenia.

Slávnostné ukončenie školského roka 2018/19

01.07.2019

Po desiatich mesiacoch usilovnej práce nadišiel túžobne očakávaný posledný deň v škole.

Výlet 4.A triedy

28.06.2019

Veľmi pekný výlet v prírode si užili aj žiaci 4. A triedy so svojimi rodičmi a triednou učiteľkou.

6.B na výlete – noc v Hvezdárni Rožňava

28.06.2019

Prišli sme, stanovali sme, drevo zbierali sme,opekali sme,

Návšteva priateľov z poľských Ledzín

09.05.2019

Je to už pár rokov, čo sme spolu s našimi poľskými partnermi absolvovali dva krásne bilaterálne projekty Comenius.

Kontakty však udržiavame aj naďalej a tak sme teraz opäť mohli v priestoroch školy počuť príjemnú poľštinu. Od 1. do 3. mája nás totiž navštívili naši priatelia z partnerskej školy v Ledzinách.  Snažili sme sa im priblížiť náš región v tom najlepšom svetle. Po návšteve kaštieľa v Betliari a Ochtinskej aragonitovej jaskyne, boli naši hostia očarení  aragonitmi, prírodou a nádhernými výhľadmi na upokojujúce zeleň. Veľmi príjemným spestrením štvrtkového popoludnia bol mini výlet k sysľom. Teší nás, že rodičia našich žiakov, ktorí sa rozhodli na pár dní vytvoriť príjemné rodinné prostredie pre nového člena rodiny, mali výborné pocity z ich spoločnosti.  Veríme, že sa partnerstvo našich škôl podarí rozvíjať aj v ďalšom období, možno aj cez projekt, o možnosti realizácie ktorého sme s pani riaditeľkou a kolegyňami z Ledzín  rokovali.