Zima netradične

27.01.2022

Pri pohľade z okna to tak nevyzerá, ale stále tu máme zimu, ale bez snehu na ktorý sa každý z nás stále veľmi teší.

TALENT ŠKOLY 2021 - vyhodnotenie

25.01.2022

Prehliadku Talent školy 2021 máme úspešne za sebou a máme aj víťaza a poradie účinkujúcich.

Pomoc ohrozeným

24.01.2022

Hoci krajina nie je prikrytá bielou perinou, vtáčiky majú potravy v tomto období menej.

Úsmev vďaka Amavetu

Úsmevy na ďalších tváričkách sa nám podarilo vyčariť vďaka Amavet klubu 958

Zázračné včely

20.01.2022

Milí žiaci, rodičia, priatelia školy, prosíme o Váš "hlas".

OLYMPIÁDA ĽUDSKÝCH PRÁV - školské kolo

14.12.2021

10. DECEMBER je každoročne Dňom ľudských práv (Human Rights Day). Slúži ako oslava ľudských práv, ale rovnako v tento deň poukazujeme na prípady ich porušovania.

Desiaty december je tiež dňom udeľovania Nobelovej ceny za mier v Oslo (Nórsko).

Na našej škole tradične usporadúvame Olympiádu ľudských práv, v ktorej si žiaci 8. a 9.  ročníka  zmerajú sily v jednotlivých tematických okruhoch, ich odprezentovaní prostredníctvom svojich argumentačných techník. V tomto ročníku sa stretli mimoriadne silné osobnosti, je vidieť,, že táto problematika ich zaujíma, stáva sa súčasťou nášho  každodenného života. Výkony všetkých súťažiacich boli takmer vyrovnané a excelentné.

Sú to:

Adam Kotlarčík, Alexandra Hamarová, Diana Vaššová, Kristián Varga,Petra Jankóšiková - 9.B trieda

Miriama Regendová, Petra Turisová, Viktória Kekeňáková - 8.A trieda