Zdravá výživa

18.10.2021

Minulý týždeň sme si pripomenuli Deň zdravej výživy. A takto to prebiehalo v 3.A triede.

Farebná jeseň v našom ŠKD

15.10.2021

Jeseň plná farieb inšpirovala k tvorbe deti v našom školskom klube.

Kuchtíci

15.10.2021

Po prestávke sa otvára aj záujmová krúžková činnosť. Prichádzajú tiež veľmi obľúbení kuchtíci.

Vesmírne tajomstvá odhalené

13.10.2021

Žiaci 4. A triedy odhaľovali vesmírne tajomstvá a záhady.

Slovania navštívili 4.C triedu

12.10.2021

V rámci integrovaného vyučovania prežili žiaci 4C triedy inšpiratívne vyučovacie hodiny v spoločnosti našich predkov.

Oslávili sme 20. výročie Európskeho Dňa jazykov

28.09.2021

Európa si už po dvadsiatykrát pripomína kultúrnu rôznorodosť a jazykovú rozmanitosť. ZŠ J.A.Komenského nemohla pri tejto oslave chýbať.

Druhostupniari počas celého týždňa pracovali na realizácii projektov, zameraných na spracovanie zaujímavostí o vybraných európskych jazykoch. A tak sme rôznojazyčne počítali, hľadali najdlhšie slová, vyjadrovali zvieracie zvuky, pozdravy, ale aj vyznávali lásku. Ôsmaci a deviataci sa zahrali na módnych dizajnérov a navrhovali logá do súťaže „Tričko EDJ 2021.“ Prvostupniari zase  v úlohách porotcov a hodnotiteľov vyberali  tričko, ktoré sa im najviac páčilo a ktoré bude reprezentovať školu v tejto súťaži. A keďže pri žiadnej narodeninovej oslave nesmie chýbať sladká maškrta, žiaci 7.B triedy so svojou pani učiteľkou prevoňali celú školu pri príprave lahodných čokoládových  koláčikov.

Na záver vyjadrujeme poďakovanie všetkým, ktorí sa spolupodieľali na tom, aby sme prežili ďalší príjemný deň v našej škole.