Tekvičiaci

26.09.2020

Milí žiaci ! ZŠ J. A. Komenského vyhlasuje súťaž o najzaujímavejší a najpútavejší výtvor z tekvice.

Naši prváci v školskom klube detí

25.09.2020

Počasie nám prialo, a tak sme sa venovali slávnostnému privítaniu našich prváčikov v Školskom klube detí.

Michal Barbier - majster sveta vo fitness

24.09.2020

Milí žiaci,presne o mesiac 23.10.2020 sa môžete tešiť na športové vystúpenia Michala Barbiera - majstra sveta vo fitness,

Európsky týždeň športu

23.09.2020

Prvýkrát si aktivity Európskeho týždňa športu vyskúšali naši prváci.

Veľký úspech našej športovkyne

22.09.2020

V nedeľu sa v Trnave uskutočnili Majstrovstvá SR v atletike starších žiačok.

Oznam zákonným zástupcom, sprevádzajúcim osobám a žiakom - aktualizované

16.09.2020

Nikto s príznakmi infekcie dýchacích ciest, ktoré by mohli zodpovedať známym príznakom COVID-19

(zvýšená telesná teplota, kašeľ, zvracanie, kožná vyrážka, hnačky, náhla strata chuti a čuchu, iný príznak akútnej infekcie dýchacích ciest), ako aj inej infekčnej choroby, nesmie vstúpiť do priestorov školy.

Pri výskyte týchto príznakov je potrebné telefonicky kontaktovať všeobecného lekára pre deti a dorast. V prípade, že zdravotný stav nevyžaduje komunikáciu s lekárom, pri opätovnom nástupe žiaka do školy sa žiak preukáže prehlásením o bezinfekčnosti podpísaným zákonným zástupcom.