Naša stážistka Iris

18.06.2019

Už takmer mesiac môžete v priestoroch našej školy, ZŠ J.A Komenského, stretnúť drobné, usmievavé žieňa, ktoré by ste si mohli spokojne, nebyť jej exotického vzhľadu, pomýliť s našou žiačkou.

1. miesto v Majstrovstvách nášho mesta

18.06.2019

Centrum voľného času na Kollárovej ulici usporiadalo v spolupráci so ZŠ J. A. Komenského v Revúcej 3. ročník majstrovstiev mesta Revúca vo florbale mladších žiakov ZŠ.

Well done girls!

17.06.2019

Hanka Marta Holešová z 3.B a Danielka Ďurišková zo 7.B triedy nás v piatok 14. júna reprezentovali na celoslovenskom finále súťaže „Jazykový kvet 2019“ v prednese poézie a prózy v anglickom jazyku.

Blahoželáme našej športovkyni

17.06.2019

Blahoželáme našej žiačke Nine Natálii Vavrekovej, ktorá na tohoročnej P-T-S v Šamoríne v hode oštepom skončila na veľmi peknom 3. mieste.

Výlet na Muránsku planinu

16.06.2019

Žiaci druhého ročníka si užili prekrásny výlet an Muránsku planinu, spolu s našou stážistkou Iris.

Piataci na výlete v Košiciach

11.06.2019

V krásny slnečný deň sa žiaci piatych ročníkov vybrali na výlet do košickej zoologickej záhrady, ktorá sa rozprestiera v mestskej časti Kavečany.

Hneď po príchode sa po stopách náučných tabúľ vybrali na prehliadku exotických plazov a obojživelníkov. Ich ďalšie kroky viedli popri rozmanitých druhoch vtáctva a rôznych živočíchov  až k roztomilým  tučniakom.

Súčasťou prehliadky bola aj návšteva Dinoparku, v ktorom sa žiaci zoznámili s predhistorickými živočíchmi. Najzaujímavejšou súčasťou prehliadky sa pre žiakov stala návšteva 3D kina, v ktorom  sa oboznámili s príbehom zo života dinosaurov.

Nakoniec sme sa všetci spokojní a plní zážitkov vrátili domov.