Najnovší rebríček úspešnosti škôl

15.11.2018

Najnovší rebríček úspešnosti základných škôl je tu. Naša ZŠ J. A. Komenského v Revúcej najlepšia v okrese aj meste. ĎAKUJEME.

2.kolo Atletickej štafety materských škôl

15.11.2018

Malí športovci z materských škôlok bojovali počas druhého kola Atletickej štafety MŠ.

Školské kolo technickej olympiády

14.11.2018

9. 11. 2018 sa konalo školské kolo 9. ročníka Technickej olympiády, ktorého sa zúčastnilo 29 žiakov piateho až ôsmeho ročníka.

LEGO team sa pripravuje

14.11.2018

Už onedlho sa naši členovia LEGO TEAMU predstavia verejnosti na svojej prvej súťaži v Banskej Bystrici.

Pozývame Vás na DEŇ ŠKOLY - 15.11.2018

12.11.2018

Pozývame Vás na náš skvelý DEŇ ŠKOLY - 15. novembra 2018. Od 11.25 čaká na Vás v našej školskej jedálni prekvapenie.

PLES PRÍŠER

24.10.2018

Dňa 17. októbra 2018 členovia našej školskej - JA firmy Gemeration pod vedením pani učiteľky Hlávekovej

zorganizovali pre svojich mladších spolužiakov z prvého stupňa Ples príšer, ktorý má na našej škole dlhoročnú  tradíciu. Pripravili pre nich zaujímavé súťaže, za ktoré boli odmenení, napiekli sladké a slané pečivo, pripravili tombolu a tiež špeciálne odmeny pre najkrajšie masky, ktoré vyberala odborná komisia.

Veríme, že sa všetkým náš Ples páčil a ďakujeme rodičom a deťom, ktorí sa ho zúčastnili. Poďakovanie patrí aj pánovi Kontúrovi, ktorý prispel cenami do tomboly.

Kristína Ferdinandy, 9.B trieda