Záložka do knihy spája školy

27.11.2020

Radosť z čítania ukrytá vo veršoch básní alebo v próze.

Ministerstvo tvorí databázu 1 000 video hodín pre školy a žiakov

25.11.2020

Počas zatvorenia škôl Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR spúšťa projekt, ktorý pomôže učiteľom a žiakom zvládnuť vzdelávanie dištančnou formou.

Robot Photon v službách nášho školského klubu detí

24.11.2020

Photon je svetovo prvou robotickou hračkou, ktorá sa dokáže zdokonaľovať spoločne s deťmi.

POMÔŽ NÁM S VIANOČNÝM POZDRAVOM

23.11.2020

Blíži sa čas Vianoc a my hľadáme mladých umelcov, ktorí by nám pomohli vytvoriť Vianočný pozdrav ministra školstva.

Oslavujeme

19.11.2020

Pandy tešia tento týždeň našich kamarátov - škôlkarov.

Poď súťažiť so Spajkym a jeho kvízom !

08.11.2020

Spajky si pre Vás po Halloweenskej súťaži nachystal hneď ďaľšiu. Tentokrát musíte zapojiť Vašu pozornosť a vedomosti pri Spajkyho kvíze.

V tejto súťaži ide o riešenie rôznych úloh, tajničiek, doplňovačiek či obrázkov, na ktorých je potrebné nájsť zopár rozdielov... Popri tom sa taktiež  vždy dozviete niečo, čo ste ešte o atletike a našich atlétoch možno nevedeli.

Viac o kvíze TU !