Mapa stránky Preskočiť navigáciu k obsahu
Internetová žiacka knižka Jedálny lístok

Novinky

Športové súťaže v ŠKD

Športové súťaže v ŠKD

22.02.2019

Dňa 18.2.2019 sme si pre naše deti v ŠKD pripravili športové súťaže v našej telocvični.

Malý vedecký park

Malý vedecký park

21.02.2019

Ďakujeme Nadácii Volkswagen za podporu našej školy. V rámci zamestnaneckého programu sme za poskytnutý finančný príspevok zadovážili hracie vedecké prvky - výklopný labyrint a vzduchové delo.

2. miesto v regionálnom kole

2. miesto v regionálnom kole

20.02.2019

20.2. sa v telocvični GMK v Revúcej konalo regionálne kolo žiačok ZŠ v basketbale.

1. miesto v okresnom kole Dejepisnej olympiády

18.02.2019

V minulých dňoch sa konalo okresné kolo Dejepisnej olympiády.

1. miesto v okresnom kole Biologickej olympiády

18.02.2019

Máme už aj výsledky okresného kola Biologickej olympiády.

Všetky novinky

Pochvala pre slniečka

10.02.2019

Nielen v základných školách sa žiaci tešili z polročného vysvedčenia.

Aj v materskej škole na Ulici V. Clementisa nastal čas na úprimnú radosť,  detský úsmev a dobrú náladu. Budúci školáci sa počas školského roka 2018/ 2019  usilovne vzdelávajú v oblasti cudzieho /anglického/ jazyka, a tak na nich čakala zaslúžená pochvala. V prvom polroku si žiaci MŠ odniesli pochvalné listy za usilovnú prácu na vyučovacích hodinách anglického jazyka. O tom, že pracovali naozaj svedomito, svedčí päť prebratých lekcií z knihy Little Friends od Susan Iannuzzi. Zvládli základné slovíčka z oblastí: pozdravy, škola, rodina, farby, hračky. Naučili sa počítať do desať a spievať niekoľko pekných, anglických piesní. Ďakujeme všetkým detičkám za ich usilovnosť a pozornosť. Pani učiteľkám z prípravných ročníkov MŠ za výbornú spoluprácu.

                                                         Učitelia 1.stupňa ZŠ J. A. Komenského