Mapa stránky Preskočiť navigáciu k obsahu
Internetová žiacka knižka Jedálny lístok

Novinky

A niečo na letné čítanie ... magic 7

06.07.2019

Všetkým naším priaznivcom - letné číslo nášho školského časopisu magic 7.

Naši najlepší v školskom roku 2018/2019

Naši najlepší v školskom roku 2018/2019

02.07.2019

Počas slávnostného ukončenia školského roku sme aj teraz udeľovali naše najvyššie ocenenia.

 Slávnostné ukončenie školského roka 2018/19

Slávnostné ukončenie školského roka 2018/19

01.07.2019

Po desiatich mesiacoch usilovnej práce nadišiel túžobne očakávaný posledný deň v škole.

Výlet 4.A triedy

Výlet 4.A triedy

28.06.2019

Veľmi pekný výlet v prírode si užili aj žiaci 4. A triedy so svojimi rodičmi a triednou učiteľkou.

 6.B na výlete – noc v Hvezdárni Rožňava

6.B na výlete – noc v Hvezdárni Rožňava

28.06.2019

Prišli sme, stanovali sme, drevo zbierali sme,opekali sme,

Všetky novinky

Pochvala pre slniečka

10.02.2019

Nielen v základných školách sa žiaci tešili z polročného vysvedčenia.

Aj v materskej škole na Ulici V. Clementisa nastal čas na úprimnú radosť,  detský úsmev a dobrú náladu. Budúci školáci sa počas školského roka 2018/ 2019  usilovne vzdelávajú v oblasti cudzieho /anglického/ jazyka, a tak na nich čakala zaslúžená pochvala. V prvom polroku si žiaci MŠ odniesli pochvalné listy za usilovnú prácu na vyučovacích hodinách anglického jazyka. O tom, že pracovali naozaj svedomito, svedčí päť prebratých lekcií z knihy Little Friends od Susan Iannuzzi. Zvládli základné slovíčka z oblastí: pozdravy, škola, rodina, farby, hračky. Naučili sa počítať do desať a spievať niekoľko pekných, anglických piesní. Ďakujeme všetkým detičkám za ich usilovnosť a pozornosť. Pani učiteľkám z prípravných ročníkov MŠ za výbornú spoluprácu.

                                                         Učitelia 1.stupňa ZŠ J. A. Komenského