Mapa stránky Preskočiť navigáciu k obsahu
Internetová žiacka knižka Jedálny lístok

Novinky

Čitateľský maratón 2019

Čitateľský maratón 2019

19.03.2019

V našej základnej škole býva dobrým zvykom pripomenúť si Marec – mesiac knihy tvorivými aktivitami, ktoré rozvíjajú čitateľské schopnosti a zručnosti našich žiakov a zároveň podporujú kladný vzťah ku knihám.

2. miesto v okresnom kole vo vybíjanej mladších žiačok ZŠ

2. miesto v okresnom kole vo vybíjanej mladších žiačok ZŠ

19.03.2019

Za účasti troch družstiev ZŠ sa 19.3.2019 konalo okresné kolo vo vybíjanej žiačok ZŠ.

Ď A K U J E M E

19.03.2019

Darí sa nám vďaka Vám všetkým držať krok s najaktívnejšími. Nie je nič stratené, celkovo môžeme vyhrať aj keď nebudeme v hlasovaní prví. Komisia hodnotí celkovú aktivitu školy. SME HRDÍ NA NAŠU ŠKOLU.

" Naša " KALOKAGATIA 2019

" Naša " KALOKAGATIA 2019

15.03.2019

Naším športovcom sa darí a dokázali to aj počas Zimnej KALOKAGATII 2019.

Hviezdoslavov Kubín - školské kolo

15.03.2019

A máme už aj výsledky školského kola súťaže Hviezdoslavov Kubín 2019.

Všetky novinky

Športové hry tretiakov a štvrtákov

26.10.2018

Pravá noha ľavú strieda, rýchlo bežať nie je veda. Rád športuje každý, som to JA a si to TY!

Žiaci ZŠ J. A. Komenského  každodenne dokazujú, že naozaj radi športujú. Svoju rýchlosť, obratnosť, vytrvalosť, presnosť a silu si dňa  26. októbra v športových hrách zmerali žiaci tretieho a štvrtého ročníka. Nechýbala radosť z pohybu a zo spoločného stretnutia. Súťažili v piatich disciplínach: člnkový beh, hod na cieľ, skok do diaľky z miesta, preskok cez švihadlo a vytrvalostný beh.

Na 1.mieste sa s počtom bodov 17 umiestnili žiaci 3. B triedy.

2.miestos počtom bodov 14 patrí žiakom  3.A4.A triedy.

Tretiu priečkusi vybojovali žiaci 4.B triedy s počtom bodov 10 .

Ďakujeme súťažiacim za ich snahu, odhodlanie a bojovnosť .

Srdečne im blahoželáme k skvelým športovým výkonom a tešíme sa na ďalšie športové stretnutie .