Najnovší rebríček úspešnosti škôl

15.11.2018

Najnovší rebríček úspešnosti základných škôl je tu. Naša ZŠ J. A. Komenského v Revúcej najlepšia v okrese aj meste. ĎAKUJEME.

2.kolo Atletickej štafety materských škôl

15.11.2018

Malí športovci z materských škôlok bojovali počas druhého kola Atletickej štafety MŠ.

Školské kolo technickej olympiády

14.11.2018

9. 11. 2018 sa konalo školské kolo 9. ročníka Technickej olympiády, ktorého sa zúčastnilo 29 žiakov piateho až ôsmeho ročníka.

LEGO team sa pripravuje

14.11.2018

Už onedlho sa naši členovia LEGO TEAMU predstavia verejnosti na svojej prvej súťaži v Banskej Bystrici.

Pozývame Vás na DEŇ ŠKOLY - 15.11.2018

12.11.2018

Pozývame Vás na náš skvelý DEŇ ŠKOLY - 15. novembra 2018. Od 11.25 čaká na Vás v našej školskej jedálni prekvapenie.

Športové hry tretiakov a štvrtákov

26.10.2018

Pravá noha ľavú strieda, rýchlo bežať nie je veda. Rád športuje každý, som to JA a si to TY!

Žiaci ZŠ J. A. Komenského  každodenne dokazujú, že naozaj radi športujú. Svoju rýchlosť, obratnosť, vytrvalosť, presnosť a silu si dňa  26. októbra v športových hrách zmerali žiaci tretieho a štvrtého ročníka. Nechýbala radosť z pohybu a zo spoločného stretnutia. Súťažili v piatich disciplínach: člnkový beh, hod na cieľ, skok do diaľky z miesta, preskok cez švihadlo a vytrvalostný beh.

Na 1.mieste sa s počtom bodov 17 umiestnili žiaci 3. B triedy.

2.miestos počtom bodov 14 patrí žiakom  3.A4.A triedy.

Tretiu priečkusi vybojovali žiaci 4.B triedy s počtom bodov 10 .

Ďakujeme súťažiacim za ich snahu, odhodlanie a bojovnosť .

Srdečne im blahoželáme k skvelým športovým výkonom a tešíme sa na ďalšie športové stretnutie .