Mapa stránky Preskočiť navigáciu k obsahu
Internetová žiacka knižka Jedálny lístok

Novinky

Naša stážistka Iris

Naša stážistka Iris

18.06.2019

Už takmer mesiac môžete v priestoroch našej školy, ZŠ J.A Komenského, stretnúť drobné, usmievavé žieňa, ktoré by ste si mohli spokojne, nebyť jej exotického vzhľadu, pomýliť s našou žiačkou.

1. miesto v Majstrovstvách nášho mesta

1. miesto v Majstrovstvách nášho mesta

18.06.2019

Centrum voľného času na Kollárovej ulici usporiadalo v spolupráci so ZŠ J. A. Komenského v Revúcej 3. ročník majstrovstiev mesta Revúca vo florbale mladších žiakov ZŠ.

Well done girls!

Well done girls!

17.06.2019

Hanka Marta Holešová z 3.B a Danielka Ďurišková zo 7.B triedy nás v piatok 14. júna reprezentovali na celoslovenskom finále súťaže „Jazykový kvet 2019“ v prednese poézie a prózy v anglickom jazyku.

Blahoželáme našej športovkyni

17.06.2019

Blahoželáme našej žiačke Nine Natálii Vavrekovej, ktorá na tohoročnej P-T-S v Šamoríne v hode oštepom skončila na veľmi peknom 3. mieste.

Výlet na Muránsku planinu

Výlet na Muránsku planinu

16.06.2019

Žiaci druhého ročníka si užili prekrásny výlet an Muránsku planinu, spolu s našou stážistkou Iris.

Všetky novinky

Posledná škola v prírode

29.05.2019

Štvrtáci sa po svojich mladších spolužiakoch vybrali spoznávať na päť dní krásne okolie Ždiaru.

Školu v prírode sme začali bezproblémovým odchodom. Radosť a túžba po poznaní, bola hneď prezradená úsmevom  a naše dobrodružstvo mohlo začať. Už na začiatku nás privítal krásny pohľad na naše závideniahodné Tatry. Verili sme, že nám počasie bude priať celý týždeň a dovolí nám naplniť náš vopred pripravený plán. Bezproblémové ubytovanie v prekrásnom penzióne Kamzík, a hneď naše prvé dobrodružstvo viedlo za folklórom, typickými tradíciami, ktoré nám ponúkol Ždiarsky dom. Deti bez dychu počúvali, ako ľudia v tejto obci v minulosti žili, čo bolo ich prioritou, a ako veľmi si vážili všetko, čo nadobudli. Vyskúšali si oblečenie a vypočuli si nové informácie, ktoré neskôr využili vo vedomostnom kvíze. Samozrejme sme nemohli vynechať ani wellness a relax vo vírivke. Niektorí práve vo vode prekonali všetok strach a odniesli si aj nové skúsenosti v plávaní. Ďalší deň sme navštívili Tatranskú Kotlinu, kde nás neodradilo ani niekoľko metrové prevýšenie a vychutnali sme si krásy Belianskej jaskyne. Viac ako 870 schodov nám nerobilo problém a medzi deťmi mali prírodné krásy jaskyne veľký úspech. Svojou krásou nás okúzlil poľovnícky prezidentský zámoček Hohenlohe,  a medzitým sme si stihli zahrať bowling, biliard a vychutnať si aj iné hry. Okolie prírody sme samozrejme stihli preskúmať, kedy nám spoločnosť robili aj zvieratá, ktoré človek bežne nestretne ako sú pštrosy, daniele a krásne pávy. Poobedňajší program nám spestrovali animátorky, s ktorými sme si spoločne užili veľa zábavy. Našu školu v prírode sme nemohli inak zakončiť, než diskotékou. Oslavovali sme aj narodeniny, tak nemohlo chýbať ani detské šampanské. J Deti sa odreagovali, tancovali, spievali a predviedli nám jednu užasnú TANEČNÚ SHOW.

Nič nemôže byť krajšie, ako si odniesť zážitky, spomienky, nové informácie a nezvyčajné momenty, ktoré zostávajú v nás. Nám sa to podarilo na 100%.