Naša stážistka Iris

18.06.2019

Už takmer mesiac môžete v priestoroch našej školy, ZŠ J.A Komenského, stretnúť drobné, usmievavé žieňa, ktoré by ste si mohli spokojne, nebyť jej exotického vzhľadu, pomýliť s našou žiačkou.

1. miesto v Majstrovstvách nášho mesta

18.06.2019

Centrum voľného času na Kollárovej ulici usporiadalo v spolupráci so ZŠ J. A. Komenského v Revúcej 3. ročník majstrovstiev mesta Revúca vo florbale mladších žiakov ZŠ.

Well done girls!

17.06.2019

Hanka Marta Holešová z 3.B a Danielka Ďurišková zo 7.B triedy nás v piatok 14. júna reprezentovali na celoslovenskom finále súťaže „Jazykový kvet 2019“ v prednese poézie a prózy v anglickom jazyku.

Blahoželáme našej športovkyni

17.06.2019

Blahoželáme našej žiačke Nine Natálii Vavrekovej, ktorá na tohoročnej P-T-S v Šamoríne v hode oštepom skončila na veľmi peknom 3. mieste.

Výlet na Muránsku planinu

16.06.2019

Žiaci druhého ročníka si užili prekrásny výlet an Muránsku planinu, spolu s našou stážistkou Iris.

Pripravujeme sa na Revúcke chodecké preteky

09.04.2019

Príprava na Revúcke chodecké preteky je v plnom prúde.

Základná škola J. A. Komenského v Revúcej v spolupráci s mestom Revúca a Centrom voľného času Vás pozýva na 1.ročník Revúckych chodeckých pretekov. Podujatie sa uskutoční v sobotu  13.apríla 2019 o 13.00 hodine pred Mestským domom kultúry v Revúcej. Pretekať sa bude na certifikovanej  trati v kategórii prípravka a najmladšie žiactvo 500m,  mladšie a staršie žiactvo 1 km, dorast, ženy, muži a veteráni 5 km. Osobitná kategória Chôdza pre všetkých na 500 m je určená pre všetkých rekreačných športovcov. Súčasťou akcie sú sprievodné podujatia – streľba z laserových pušiek, jazda na pedálkárach a ukážky Detskej atletiky.

Príďte si zašportovať a povzbudiť pretekajúcich športovcov. Tešíme sa na Vás.