Vážení rodičia a priatelia školy, venujte nášmu RZ 2% z Vašej dane

19.02.2018

Vážení rodičia, priatelia školy, venujte 2% z Vašej dane nášmu Rodičovskému združeniu pri ZŠ J. A. Komenského, Komenského 7, Revúca.

Prvenstvo v dejepisnej olympiáde

18.02.2018

15.2. sa konalo okresné kolo dejepisnej olympiády, kde naši šikovní dejepisári obsadili najvyššie priečky.

Hádankárske popoludnie v ŠKD

17.02.2018

Je to ťažké a nič to neváži. Čo je to? Touto otázkou sme v stredu 14.2. zaujali deti vo všetkých oddeleniach ŠKD.

Cestovanie v čase

16.02.2018

Viete o tom, že keď idete na úrad, bežne tam stretnete sindikusa? Vodu nosíte vo filkášiku a v obchode musíte za tovar lôniť? Že neviete o čom je reč?

Farebné dni

16.02.2018

Modrá je dobrá, červená je ohnivá a zelená je jarná. Práve v znamení týchto farieb boli tri dni v Základnej škole J. A. Komenského.

Privítali sme priateľov z poľských Ledzín

18.06.2017

Počas Dní mesta Revúcej navštívila našu školu poľská delegácia z partnerského mesta Ledziny, pod vedením primátorky mesta a riaditeľky našej partnerskej školy.

Prezreli si triedy školy, odborné učebne, ako aj celý vonkajší areál školy,  vrátane školských športovísk. S uznaním  skonštatovali, že od poslednej návštevy našej školy, došlo k  jej ďalšiemu rozvoju. Spolu s vedením školy prerokovali ďalšiu spoluprácu obidvoch partnerských škôl, ako aj stav podaného spoločného projektu 4 škol v rámci programu VISEGRAD. Rozišli sa s prianim a želaním ďalšej spolupráce obidvoch škôl.