Mapa stránky Preskočiť navigáciu k obsahu
Internetová žiacka knižka Jedálny lístok

Novinky

Ocenenia mesta patria aj naším žiakom aj našim učiteľom

Ocenenia mesta patria aj naším žiakom aj našim učiteľom

18.06.2018

V piatok podvečer 15.júna 2018 sa v mestskom dome kultúry za prítomnosti hostí partnerských miest, zástupcov spoločenských organizácií, poslancov mestského zastupiteľstva a širokej verejnosti, konalo slávnostné Oceňovanie osobností mesta Revúca.

Revúcka KALOKAGATIA patrí nám

Revúcka KALOKAGATIA patrí nám

16.06.2018

Putovný pohár z atletickej olympiády revúckych škôl znovu na ZŠ J.A.Komenského. Ďakujem našim športovcom za super úspešnú reprezentáciu našej školy.

Majstrovstvá kraja žiakov základných škôl - Banská Bystrica

Majstrovstvá kraja žiakov základných škôl - Banská Bystrica

15.06.2018

Zlatú medailu a postup na Majstrovstvá SR o týždeň v Trnave získal Roman Krokavec v behu na 60 m a Nina Natália Vavreková vo vrhu guľou. Na striebro dosiahla Sára Krštieňová v kriketke a Filip Špak v behu na 60 m.

Zástupcovia ZŠ J. A. Komenského  v partnerskom meste a v partnerskej škole v Ledzinách

Zástupcovia ZŠ J. A. Komenského v partnerskom meste a v partnerskej škole v Ledzinách

14.06.2018

„Vlastenectvo je láska k vlastnému národu, nie nenávisť k iným.“

Zábavno – vedecký park VIDA Brno plný  žiakov zo ZŠ Komenského

Zábavno – vedecký park VIDA Brno plný žiakov zo ZŠ Komenského

12.06.2018

Najväčším zážitkom pre žiakov Základnej školy J. A. Komenského, ktorí sa zúčastnili potuliek po Bratislave a Morave, bola asi návšteva super zábavno – vedeckého parku VIDA BRNO,

Všetky novinky

Privítali sme priateľov z poľských Ledzín

18.06.2017

Počas Dní mesta Revúcej navštívila našu školu poľská delegácia z partnerského mesta Ledziny, pod vedením primátorky mesta a riaditeľky našej partnerskej školy.

Prezreli si triedy školy, odborné učebne, ako aj celý vonkajší areál školy,  vrátane školských športovísk. S uznaním  skonštatovali, že od poslednej návštevy našej školy, došlo k  jej ďalšiemu rozvoju. Spolu s vedením školy prerokovali ďalšiu spoluprácu obidvoch partnerských škôl, ako aj stav podaného spoločného projektu 4 škol v rámci programu VISEGRAD. Rozišli sa s prianim a želaním ďalšej spolupráce obidvoch škôl.