Najúspešnejší športovci roka 2017

19.04.2018

Náš Atletický klub ISKRA - "Najúspešnejší športovci roka 2017" - cenu, ktorú našim športovcom znovu po dvoch roku udelil Olympijský klub GEMER.

Znovu zlato, striebro a bronz pre našich šikovných matematikov

18.04.2018

17.4. sa v priestoroch našej školy konalo okresné kolo matematickej olympiády žiakov 6. - 8. ročníka. A znovu sme uspeli a boli sme najúspešnejší v našom okrese.

Úspech v súťaži Kukučínova literárna Revúca

18.04.2018

Prvé slovenské literárne gymnázium v Revúcej v spolupráci s Maticou slovenskou usporadúva každý rok súťaž v tvorbe mladých talentov v písaní poézie a prózy.

Futbal - to je hra

18.04.2018

Naši futbalisti opäť víťazní. Postupujú do obvodného kola. Blahoželáme.

Deň zdravia v znamení športu

18.04.2018

Tento rok sa Deň zdravia v stredu 18.4. v našej škole niesol v znamení pohybu.

Privítali sme priateľov z poľských Ledzín

18.06.2017

Počas Dní mesta Revúcej navštívila našu školu poľská delegácia z partnerského mesta Ledziny, pod vedením primátorky mesta a riaditeľky našej partnerskej školy.

Prezreli si triedy školy, odborné učebne, ako aj celý vonkajší areál školy,  vrátane školských športovísk. S uznaním  skonštatovali, že od poslednej návštevy našej školy, došlo k  jej ďalšiemu rozvoju. Spolu s vedením školy prerokovali ďalšiu spoluprácu obidvoch partnerských škôl, ako aj stav podaného spoločného projektu 4 škol v rámci programu VISEGRAD. Rozišli sa s prianim a želaním ďalšej spolupráce obidvoch škôl.