Športové popoludnie v ŠKD

23.11.2017

Šport by mal byť neoddeliteľnou súčasťou zdravého spôsobu života. Vedieme k tomu aj našich žiakov.

Sme hrdí na svoju školu

22.11.2017

15. november 2017 sa v Základnej škole J. A. Komenského konal DEŇ ŠKOLY, ktorý sa niesol v znamení hrdosti na svoju školu. Jeho cieľom bolo zažiť školu trochu inak. A podarilo sa.

Dejepisná olympiáda - školské kolo

22.11.2017

Dňa 20.11.2017 sa v našej škole konalo školské kolo dejepisnej olympiády. A tu sú naši najlepší :

Jazykový kvet 2017 - školské kolo

20.11.2017

Dňa 20.11.2017 sa uskutočnilo školské kolo jazykovej súťaže - JAZYKOVÝ KVET 2017. A takto to dopadlo :

Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry

17.11.2017

A sú tu výsledky školského kola Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry. A tu sú naši najlepší :

Privítali sme priateľov z poľských Ledzín

18.06.2017

Počas Dní mesta Revúcej navštívila našu školu poľská delegácia z partnerského mesta Ledziny, pod vedením primátorky mesta a riaditeľky našej partnerskej školy.

Prezreli si triedy školy, odborné učebne, ako aj celý vonkajší areál školy,  vrátane školských športovísk. S uznaním  skonštatovali, že od poslednej návštevy našej školy, došlo k  jej ďalšiemu rozvoju. Spolu s vedením školy prerokovali ďalšiu spoluprácu obidvoch partnerských škôl, ako aj stav podaného spoločného projektu 4 škol v rámci programu VISEGRAD. Rozišli sa s prianim a želaním ďalšej spolupráce obidvoch škôl.